رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در آستانه سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در پیامی تاکید کرد: مراقب تفسیرهای ناصحیح از مکتب امام راحل باشیم.

ایسنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در آستانه سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی در پیامی تاکید کرد: مراقب تفسیرهای ناصحیح از مکتب امام راحل باشیم.
متن این پیام به شرح زیر است: مکتب امام خمینی(ره) زنده است چرا که راه و مسیر او از چشمه جوشان ارزش های الهی نشات می گیرد، این مکتب هرگز به موزه ها نخواهد رفت و مانیفست آن در کتابخانه ها خاک نخواهد خورد.
چه کسی می تواند پویایی انقلاب خمینی کبیر را انکار کند وقتی جهانی برای شهادت یکی از فرزندان این مکتب قیام می کند و یکسره سلیمانی می شود؟!
انقلاب خمینی(ره) همچنان پویا و درحال ایجاد موج تغییر در مناسبات داخلی، منطقه ای و جهانی در تمامی ابعاد فرهنگی، سیاسی، امنیتی، دفاعی، اقتصادی و ... است.
امروز شاهد توسعه این تفکر در اقصی نقاط دنیا هستیم؛ وقتی در آفریقا، آسیای میانه، آمریکای لاتین و حتی قلب اروپا تفکر امام راحل مطرح می شود یعنی خمینی(ره) زنده است. تفکر او، راه و انقلاب او پابرجاست...
خمینی(ره) به ما آموخت که می شود با دست های بسته اما با قلب های پر از ایمان به نصرت الهی یک رژیم طاغوتی، مستبد و خشن که مستظهر به حمایت شرق و غرب بود را شکست داد و طومارش را در هم پیچید.خمینی(ره) به ما نشان داد پیروزی در قلب ها و ذهن هاست و می توان با «خودباوری» حصارها را در هم شکست و محدودیت ها و تحریم ها را پشت سر گذاشت. او ما به یاد داد «ایرانیِ مسلمان می تواند.»
خمینی(ره) به ما با یاد داد که می توان دست به زانوهای خود زد و روی پا ایستاد و دست کثیف و به خون آغشته آمریکای جنایتکار را پس زد، او با دم مسیحایی خود به ما درس مقاومت و پیروزی داد.
خمینی(ره) مظهر تفکر قدرت نرم و اعتماد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری