آیت الله جزایری: گرمای ۵۰ تا ۶۰ درجه ای مناطق سیل زده خوزستان بسیار اذیت کننده است

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جهت اسکان سیل زدگان باتوجه به گرمای طاقت فرسا و اهمیت تأمین وسایل سرمایشی می توان از مدارس استان خوزستان با ظرفیت یک میلیون نفر استفاده کرد تا اینکه خانه های سیل زدگان نیز به حالت اولیه بازگردد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در دیدار با نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور فعال و هماهنگی ارتش و سپاه در سیل اخیر خوزستان اظهار داشت: در این زمینه استاندار خوزستان نیز شبانه روز در تلاش بود.
وی با اشاره به فعالیت های گسترده جمعیت هلال احمر بیان کرد: تشکیل ستاد کمک های مردمی به نوع تکمیل کننده اقدامات جمعیت هلال احمر است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به درگیری شهرستان های دزفول، شوشتر، شوش، آبادان، خرمشهر، سوسنگرد، حمیدیه و اهواز خاطرنشان کرد: فعلا خنک سازی چادر های اسکان سیل زدگان امکان پذیر نیست و گرمای 50 تا 60 درجه سانتی گراد بسیار اذیت کننده است.
همت جهادی جوانان بسیجی اهواز در پخت غذا ویژه سیل زدگان+تصویر
اهواز| پویش «الرد الجمیل» با هدف جمع آوری کمک به سیل زدگان در عراق راه اندازی شد
کمک رسانی نُجَباء به سیل زدگان اهواز و حمیدیه + تصاویر
وی عنوان کرد: جهت اسکان سیل زدگان باتوجه به گرمای طاقت فرسا و اهمیت تأمین وسایل سرمایشی می توان از مدارس استان خوزستان با ظرفیت یک میلیون نفر استفاده کرد تا اینکه خانه های سیل زدگان نیز به حالت اولیه بازگردد.
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اسکان بیش از 150 هزار نفر در کمپ های اسکان اضطراری خوزستان گفت: نزدیک به سه کمپ بسیار بزرگ با وسایل سرمایشی وجود دارد که مقدمات جابه جایی سیل زدگان به این نقاط باید فراهم شود.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از اعلام آمادگی رئیس ائمه جماعات کشور برای تأمین وسایل خنک سازی مکان های اسکان سیل زدگان خبرداد.
وی به ضرورت استفاده ...