معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: انتظار می رود خبرنگاران با نقد سازنده در راستای پیشرفت و توسعه این استان گام بردارند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ احد جمالی در آئین اختتامیه جشنواره رسانه ای کرونا ضمن گرامیداشت سالروز رویداد مباهله و روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران استان در انعکاس رویدادها و اطلاع رسانی به مردم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همواره پیشگام و فعال بودند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شرافت و قداست قلم و مسئولیت اهل قلم اشاره کرد و گفت: خبرنگاران باید شرافت قلم را پاس بدارند.
وی با تاکید بر اینکه تعداد زیادی از رسانه های استان همواره قداست قلم در پیام های آنان مشهود و رعایت می شود، بیان کرد: خبرنگاران استان انگیزه بسیار قوی در راستای ایفای رسالت خود بر عهده دارند.
جمالی تصریح کرد: وظیفه اصحاب رسانه بیان نقد سازنده در راستای اصلاح و توسعه است.
وی با بیان اینکه امکان اشتباه برای هر مسئولی وجود دارد، گفت: انتظار می رود اصحاب رسانه در این راستا به جای تخریب افراد، هشدار دهند تا معایب برطرف شود.
جمالی ابراز کرد: امید است انتشار برخی مطالب از روی جهل به قانون باشد و ما هرگز علاقه ای به امنیتی شدن فضا نداریم.
معاون استاندار با بیان اینکه خدمات و نظرات صادقانه را می بینیم و می شنویم، ابراز کرد: می طلبد اگر خبری به دست اصحاب رسانه می رسد که در انتشار آن اطلاعاتشان ناقص است ابتدا آن را آنالیز کرده و جهت رفع ابهام با ما به گفتگو بنشینند.
وی افزود: ممکن است اخبار ناقص بوده و آنالیز نشده که انتشار چنین خبرهایی امکان دارد که در سطح جامعه تنش هایی ایجاد کند.
جمالی با بیان اینکه کرونا تغییر ناخواسته ای در استان ایجاد کرد، عنوان کرد: هنر مدیران و اصحاب رسانه در این دوران قابل تقدیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار