وزیر نیرو: تعرفه های جدید قبل از مهر در قبوض اعمال می شود

ساعت 24 چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷
ساعت 24- وزیر نیرو گفت: تعرفه های جدید قبوض انرژی مشخص شده و به زودی و به احتمال زیاد قبل از مهرماه اعمال می شود.

مهر: رضا اردکانیان عصر امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر یزد با اشاره به اینکه اینکه ۳۴ پروژه صنعت آب و برق با اعتباری نزدیک به ۱۰۱ میلیارد تومان فردا در یزد افتتاح می شود، اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای افتتاح پروژه ها اقتصاد مقاومتی در استان یزد به کار می گیریم تا بتوانیم از این ظرفیت بیشترین استفاده را ببریم.
وی عنوان کرد: آماده ایم تا جایی که امکان دارد به مدیران استانی مان در وزارت نیرو اختیار بدهیم و برای این منظور هم در حال حرکت به این سمت هستیم.
وزیر نیرو با بیان اینکه مهمتر از این موضوع کار بین بخشی است، بیان کرد: کار زمانی به سامان می رسد که دستگاه های مختلف با هم کار کنند و ما قادر باشیم پروژه هایی تعریف کنیم که انجام این پروژه مستلزم کار چند دستگاه در کنار یکدیگر باشد.
اردکانیان با اشاره به اینکه شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی با یکدیگر ادغام می شوند، یادآور شد: در این حوزه یک شرکت غیر دولتی در استان ها خواهیم داشت که مسئولیت آب و فاضلاب را به دنبال دارد.
وی با بیان اینکه احتمال تغییر نام شرکت های آب و فاضلاب به شرکت آب خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه بخش قابل توجهی از راه کار بین بخشی را رفتیم و شهرداری ها از سهام داران اصلی شرکت های آب و فاضلاب هستند.
اردکانیان ادامه داد: آمادگی تشکیل کارگروهی در شهر یزد را با مشارکت برنامه ریزی شده و هدفمند شهرداری، شرکت آبفا، شرکت توزیع برق و ظرفیت دانشگاهی داریم تا این کارگروه پروژه هایی را تعریف کنند که مشکلات شهر یزد در این حوزه را برطرف کند.
وزیر نیرو خاطرنشان کرد: پیش نیاز این موضوع نگاه کار مشترک است که باید برای تاب آوری و بالا بردن سازگار شدن با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار