تهران- استاندار تهران از تمدید تمام محدودیت های کرونایی و دورکاری کارمندان پایتخت تا ۲۲ مردادماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، انوشیروان محسنی بندپی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران از تمدید تمام محدودیت ها و دورکاری کارمندان پایتخت تا ۲۲ مردادماه خبر داد و اظهار داشت: شرایط استان تهران به لحاظ بیماری کرونا همچنان شکننده و ناپایدار است و مقرر شد تمام محدودیت ها از جمله دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی در استان تهران تا روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه تمدید شود.
محسنی بندپی افزود: استخرهای سرپوشیده، سالن های بدنسازی، ورزش های پربرخورد همچنان تعطیل است و ممنوعیت برگزاری مراسم و اجتماعات بالای ۱۰ نفر فعلاً تا چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
استاندار تهران بیان داشت: ساکنان و شهروندان استان از حضور در اماکن شلوغ و پرجمعیت خودداری کرده و در صورت حضور، تمامی پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک را رعایت کنند.
وی تاکید کرد: نظارت جدی بر رعایت پروتکل ها و استفاده از ماسک به ویژه در اماکنی همچون پاساژها و مراکز شلوغ با شدت ادامه خواهد داشت و از شهروندان و اصناف مختلف درخواست می شود پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت کنند.
بر اساس این گزارش ایجاد محدودیت های کرونایی پایتخت از هفته قبل آغاز شده و با شرایط قرمز همچنان ادامه خواهد داشت و این محدودیت ها تا پایان هفته جاری نیز ادامه دار شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار