موحدی کرمانی: انتخابات پیش رو امتحان سختی است

ایسنا پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۸
هشتمین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های اصولگرا امروز (پنج شنبه ۱۸ مهرماه) در دفتر مرکزی جامعه روحانیت برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این نشست آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی، رییس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به تلاش آدمی برای پیروز شدن در امتحان های الهی اظهار کرد: برنده شدن در ابتلاء و امتحان های سخت الهی مستلزم تحمل دشواری ها و سختی هاست و بدانیم که در این راه باید به ریسمان الهی تمسک بجوییم. یکی از این ابتلائات همین انتخاباتی است که پیش روی ماست و امتحان سختی است چون که به واسطه آن سرنوشت کشور و انقلاب رقم می خورد.
وی افزود: اگر انتخاب نمایندگان، انتخاب صلحاء باشد همه چیز رو به صلاح و اصلاح می رود. در این آزمون باید متمسک به ولایت بود تا پیروزی حاصل شود.
رییس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به بیان امام راحل مبنی بر اینکه "مجلس در راس امور است" گفت: با مجلس صالح همه مشکلات و تنگناها قابل رفع شدن است و باید که جایگاه مجلس را دریابیم. بدون تعارف باید بگوییم که با مجلس مطلوب، فاصله داریم و برای رسیدن به یک مجلس شایسته و راهگشا و گره گشا، باید تعصب های گروهی و سهم خواهی کنار گذاشته شود و از خرده گیری نسبت به یکدیگر در مجموعه جریان ارزشی خودداری کنیم تا به اتحاد و وحدت برسیم.
موحدی کرمانی افزود: در یک حرکت جمعی و تجمعی باید با پذیرش عام و بینش نافذ تلاش کنیم یک مجلس قوی، کاردان و لایق تشکیل شود و در این راه از تخریب و سیاسی کاری و دست زدن به شیوه های عیر اخلاقی پرهیز شود، هر چند دیگران به شیوه های غیر سالم و ترفندهای فریبنده دست زنند.
در بخش دیگری از این نشست حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با ارائه گزارشی از کم و کیف تعامل و حضور جامعه روحانیت در فرایند فعالیت های شورای ائتلاف گفت: خوشبختانه در ضرورت و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار