فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف بیش از ۶۴ کیلو گرم حشیش با تلاش پلیس فرودگاه مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار حسن مهری در گفتگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران مبارزه با موادمخدر پلیس فرودگاه مشهد در راستای شناسایی و برخورد با باند های مواد افیونی و انهدام ریشه ای این بلای خانمان سوز، پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند، فردی سابقه دار را که در زمینه حمل و توزیع مواد مخدر به صورت عمده فعالیت می کرد، شناسایی کنند.
وی افزود: قاچاقچی شناسایی شده با یک دستگاه وانت قصد جا به جایی مقدار قابل توجهی مواد مخدر از کرمان به مقصد گرگان را داشت که تیمی از کارکنان زبده پلیس فرودگاه مشهد به شهرستان تربت حیدریه اعزام شدند و با هماهنگی سایر یگان های انتظامی، خودرو مذکور در حالیکه در جاده خواف به سمت تربت حیدریه در حال حرکت بود شناسایی و متوقف شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این عملیات، ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیفی، ۶۴ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش در قالب ۳۰ بسته که به صورت ماهرانه در جداره اتاق خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.
سردار مهری با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهم و مواد کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه های سراسر کشور به عنوان یکی از پلیس های تخصصی زیر مجموعه پلیس پیشگیری ناجا با استفاده از تجهیزات کمک بازرسی مدرن و به روز دنیا و بکارگیری نیرو های متخصص و متعهد به صورت جدی با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ مبارزه مستمر دارد.

سرخط اخبار