اراک - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در اراک گفت: ناجا با اقتدار از عرض اندام اراذل و اوباش جلوگیری خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، محمود خلجی از شناسایی و دستگیری ۳ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در بخش " کرهرود " شهرستان اراک و کشف یک عدد موتور سیکلت سنگین قاچاق به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال از آنها خبر داد.
وی افزود: به دنبال اعلام گزارشی از یک مورد درگیری دسته جمعی در بخش کرهرود شهرستان اراک به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰، بلافاصله مأموران انتظامی و تیم های امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با حضور تیم های گشت انتظامی در محل مشخص شد که ۳ نفر از اراذل و اوباش بخش کرهرود با یکدیگر درگیر شده اند و یکی از این افراد با سلاح سرد قمه در این درگیری به شدت مجروح شده است.
خلجی با بیان آغاز تمهیدات ویژه پلیسی در شناسایی و دستگیری این افراد ادامه داد: سرانجام از سوی مأموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی، مخفیگاه این افراد که قبل از حضور تیم های گشت انتظامی از محل متواری شده بودند شناسایی شد.
وی با اشاره به کشف یک دستگاه موتور سیکلت سنگین قاچاق در مرحله نخست این عملیات میدانی از سوی مأموران خاطر نشان کرد: ارزش این موتور سیکلت قاچاق از سوی کارشناسان پلیس اقتصادی ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی عنوان کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، یک نفر از این افراد که با سلاح سرد اقدام به مجروح کردن یکی از اراذل متواری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد و در ادامه نیز ۲ نفر از عاملان اصلی این درگیری در عملیات هایی غافلگیرانه دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شدند.
خلجی در پایان با بیان ادامه داشتن تحقیقات پلیس در این پرونده افزود: مخلان نظم و امنیت و آرامش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار