مسئول قرارگاه تداوم جهاد گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ بسته که هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان است، آماده شده که توانسته این اقشار کم درآمد و نیازمند را شناسایی و کار توزیع آغاز شده است.

«صادق بیطرفان» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قم، با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به مردم در ایام مبارزه با ویروس کرونا گفت: قرارگاه تداوم جهاد در استان قم شروع به فعالیت کرده است که در تکیه شاه خراسان نیز مستقر است.
مسئول قرارگاه تداوم جهاد بیان داشت: این قرارگاه با هدف کمک به نیازمندان در روزهای سخت کرونایی ایجاد شده که بسته های غذایی و بهداشتی را میان نیازمندان توزیع می کند.
وی گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ بسته که هر یک به ارزش ۳۰۰ هزار تومان است، آماده شده که توانسته این اقشار کم درآمد و نیازمند را شناسایی و کار توزیع آغاز شده است.
بیطرفان گفت: این اقلام شامل سیب و پرتقال، برنج، سویا، چای، نخود، شکلات، شکر، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، کنسروماهی، مرغ، تخم مرغ، مایع سفید کننده، پودر رختشویی، دستکش و ژل ضد عفونی کننده است.
وی بیان داشت: در نظر داریم با همکاری خیرین، این بسته ها را به 5 هزار بسته رسانده و در میان نیازمندان در قم توزیع کنیم.
مسئول قرارگاه تداوم جهاد تاکید کرد: این بسته ها به گونه ای توزیع می شود که کرامت انسانی محرومان حفظ شده و کسی نیز متوجه آن نشود و به همین منظور شب ها این اقدام صورت می گیرد.
بیطرفان گفت: نیازمند کمک خیرین و همه مردم هستیم و از این رو مردم عزیز می توانند کمک های خود را به صورت نقدی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۵۶۴۱۲۰۸ بانک ملی شعبه آزادی واریز نمایند.
پایان پیام/ 343

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار