اتحاد خبر: مراسم تودیع و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش استان بوشهر با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان مردم دشتستان و بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این مراسم که روز چهارشنبه در ...

اتحاد خبر – ثریا شیری: مراسم تودیع و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش استان بوشهر با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش، نمایندگان مردم دشتستان و بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و معاون سیاسی، امنیتی استانداری بوشهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این مراسم که روز چهارشنبه در کانون امام خمینی بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: تمام وزارت خانه ها و سازمان ها با حداکثر تلاش در حال کار هستند، اما دیوار هیچ سازمانی در هیچ جامعه ای از دیوار آموزش و پرورش آن بلندتر نیست.
مهرزاد حمیدی با اشاره به مراسم تکریم و معارفه مدیران کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: تکریم یک سنت حسنه از کسانی است که تلاش کرده اند و قدرشناسی از انسان های بزرگ قدر آدم را بالا می برد.
وی تصریح کرد: مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران امانت است و مثل دوی امدادی است یکی می دود و زمانی که کاری انجام داد چوب امدادی را به نفر بعدی تحویل فمی دهد
حمیدی ادامه داد: ناصر کرمی مدیری شریف، نجیب و صبور است که در زمانی که نیروی آموزش و پرورش در حال کاهش بود به مدت چهار سال شاخص های آموزشی و پرورشی و ورزشی را ارتقا داد و همچنین و با شخصیت خود ارتباطات را توسعه داد.
وی اضافه کرد: غلامحسین حسینی در شرایط سختی مسئولیت سرپرستی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر را برعهده گرفت زیرا در آغاز سال تحصیلی آموزش و پرورش در سخت ترین زمان فعالیت خود قرار دارد و حسینی توانست در یک زمان طلایی حضور پیدا کند و با انگیزه و تلاش و ارتباطات کار را پیش ببرد.
حمیدی گفت: علیمراد کرمی از افراد با تحربه است و وزارت آموزش و پرورش انتخاب خردمندانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار