استاندار یزد:

مدیران موظف به‌تسهیل‌گری برای سرمایه‌گذاری در استان هستند

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۵۳
استاندار یزد با تاکید بر همراهی مسوولان با بهبود شرایط سرمایه گذاری در استان گفت: تسهیل امور برای اجرای طرح های سرمایه گذاران، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را در استان زمینه سازی می کند.

به گزارش خبرگزاری برنا ؛ "محمدعلی طالبی" استاندار یزد عصر  سه شنبه در آیین امضای تفاهم نامه ساخت بیمارستان خیری در شهر مروست شهرستان خاتم افزود: اجرای طرح ها توسط خیرین و سرمایه گذاران در راستای کمک به دولت و کشور است و موجب رونق کسب و کار در استان می شود، بنا بر این مدیران موظف به بسترسازی برای افزایش مشارکت بخش های مختلف هستند. 
وی اظهار داشت: استان یزد یکی از، استان های برخوردار در زمینه سرانه های بهداشتی و درمانی است اما بیشتر امکانات بهداشتی درمانی در مرکر استان و شهرستان های بزرگ مستقر شده است و مناطق کمتر برخوردار با کمبود امکانات مواجه هستند. 
طالبی خاطر نشان کرد: برای ایجاد بیمارستان خیری در مروست شهرستان خاتم مجوزهای لازم از سوی دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده و  بیمارستان ۳۲ تخت خوابی بخش مروست و مرکز جامع سلامت به همراه چند خانه پزشک در سبز دشت بافق ساخته شود. 
استاندار یزد ادامه داد: امیدواریم با مشارکت خیرین و صنایع استان مشکلات و کمبودهایی که در حوزه بهداشت و درمان و خدمات عمومی مورد نیاز شهروندان وجود دارد ، رفع شود. 

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار