نصیرزاده: آقای خطیر، کور خودت و بینای دیگران نباش!

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
نصیرزاده: آقای خطیر، کور خودت و بینای دیگران نباش!
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات به ایران آورده ای!

به گزارش  سرویس ورزشی جام نیـوز ، هوشنگ نصیرزاده در خصوص اظهارات علی خطیر که مدعی شده «آقای نصیرزاده، برای خوش خدمتی راه های بهتری هست» گفت: آقای خطیر بار ها به من متوسل شد تا به آقای زنوزی بگویم تا به آن ها پول و دلار بدهد به این خاطر که به استقلال کمک شود.
نصیرزاده ادامه داد: مدیرعامل باشگاه استقلال پشت خطیر پنهان شده است برای اینکه از تعرضات مصون بماند. خطیر شخصیت تهاجمی دارد و در همان مدت کوتاه در فدراسیون فوتبال دچار مشکل شد و حالا در استقلال با بقیه دچار مشکل شده است.
وی تاکید کرد: او در این مدت چند بار به من زنگ زد که جوابش را ندادم، چون جایگاه او مدیرعاملی نیست و مدیرعامل باید به من زنگ بزند و البته این کم کاری مدیرعامل باشگاه استقلال است که باعث می شود خطیر در بسیاری از موارد با دیگران درگیر شود.
نصیرزاده تصریح کرد: اگر من حقوق نمی دانم آقای خطیر تو که حقوق بلدی چرا بازیکن خلاف مقررات ایران آورده ای! تو که حقوق بلد هستی حتما می دانی که با این کارت چندین هزار دلار به استقلال ضرر زدی و باید پول این بازیکن را بدهی. فیفا معتقد است اعتبار یک قرارداد فقط منوط به تست پزشکی و مجوز کار نیست. در هر صورت اگر من حقوق نمی دانم به باشگاهم آسیب نزدم، اما شما استقلال را دچار ضرر کردی.
وی با اشاره به جلسه کمیته تعیین وضعیت گفت: در این جلسه که هادی مباشری هم حضور داشت توافق کردیم که شما پول را به ما بدهید، ولی ندادید. یک بار در حضور چند دوست در سعادت آباد به بنده گفتی از آقای زنوزی بخواهیم که به استقلال پول قرض بدهد، چون پول ندارید. آقای خطیر چطور در ترکیه به دنبال آدرس دفتر زنوزی بودی تا دلار قرض کنی؟ در واقع این نوعی استیصال ...

[ مشاهده متن کامل نصیرزاده: آقای خطیر، کور خودت و بینای دیگران نباش! جام نیوز ]