تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آنها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی ها دیگر در سریال های تلویزیونی نقش آفرینی نخواهند کرد.

کیهان نوشت: تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آنها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی ها دیگر در سریال های تلویزیونی نقش آفرینی نخواهند کرد.
اظهارنظرهای غیرحرفه ای و دور از تخصص برخی از چهره های مشهور هنری و ورزشی طی سال های اخیر آنها را آماج انتقادات فراوانی قرار داده است. تأثیرگذاری منفی بسیاری از به اصطلاح سلبریتی ها در منحرف سازی افکار عمومی در بزنگاه های سیاسی، باعث شده تا بسیاری از کارشناسان سیاسی و رسانه ای، این جماعت اغلب شکم سیر و پرادعا را خطری برای افکار عمومی قلمداد کنند. به همین دلیل هم اخیرا در برنامه های صداوسیما انتقاداتی به این افراد وارد شده است.
اما بعضی از بازیگران درجه سه سینما که کمتر در تلویزیون نیز دیده شده اند، اخیرا با انتشار مطالبی در صفحات شخصی خودشان ابراز داشته اند که به خاطر توهین رسانه ملی به هنرمندان، دیگر در هیچ یک از سریال های تلویزیونی حاضر به همکاری نخواهند شد.
به طور مثال، نیوشا ضیغمی، یکی از این بازیگران است که حدود ۱۰ سال است در تلویزیون دیده نشده و طی چند سال اخیر نیز حضورش در سینما به چند فیلم بی مایه و سخیف محدود بوده است. شیلا خداداد هم دیگر بازیگری است که مدت هاست حضوری در تلویزیون نداشته و در تمام طول دوران بازیگری اش فقط در سه مجموعه سیما حضور داشته است. این وضعیت درباره دیگر بازیگر «غیرتلویزیونی» یعنی پولاد کیمیایی نیز صادق است.
اما رفتار احسان کرمی، نیز بسیار قابل توجه است. کرمی که همکاری اش با صداوسیما طی سال های گذشته به بازی در یک سریال آبکی و بدون بیننده محدوده بوده نیز اعلام کرده که همکاری خود با ...

سرخط اخبار