متروی داخل شهر کرج احتمالاً تا آخر امسال آغاز به کار کند

لوگوی ایسنا ایسنا . سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۵۵
ایسنا/البرز شهردار کرج گفت: متاسفانه سیمان تنی ۲۷۰ هزار تومان به تنی یک میلیون تومان و قیر تنی  یک میلیون و نیم به حدود ۷ میلیون تومان رسیده است که این تورم و افزایش قیمت سرعت تکمیل پروژه ها را کند می کند.

علی کمالی زاده روز سه شنبه ۳۰ دی ماه در حاشیه مراسم بهره برداری از پل رودخانه دلمبر و خیابان شبنم ۸ باغستان، با اشاره به اینکه پاسخگویی به مشکلات شهروندان و توسعه زیرساخت های شهر مهمترین اولویت مدیریت شهری کرج است، اظهار کرد: اتصال پل خیابان شبنم به بوستان ۹ یکی از مهمترین مطالبات ساکنین منطقه ۶ بود که سال ها مسکوت مانده بود.
به گزارش ایسنا، وی توضیح داد: این خواسته پیگیری شد و با حمایت های اعضای شورای پنجم، پروژه احداث پل بر روی رودخانه دلمبر به تصویب رسید و برای اجرای آن ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت.
وی اضافه کرد: عبور لوله جهت انتقال آب بخشی از پایتخت نشینان از زیر پلی که قرار بود روی رودخانه دلمبر احداث شود، یکی از مشکلات پیش روی این پروژه بود که خوشبختانه با طراحی مهندسی شده، پایه ها و ستون های این پل به گونه ای انجام شد که به لوله انتقال آب ضربه ای وارد نکند.
کمالی زاده  با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه مسیر مناسب و بدون ترافیکی برای ساکنان این محدوده ایجاد شده، افزود:  علاوه براین با افتتاح این پروژه، زمان طلایی برای رساندن بیماران به بیمارستان البرز کاهش می یابد.
شهردار کرج گفت: با توجه به اینکه برای نجات جان یک بیمار گاه ثانیه به ثانیه گذر زمان هم مهم می شود، بهره برداری از این پروژه می تواند نقش به سزایی در کاهش زمان رساندن بیماران به بیمارستان البرز توسط نیروهای اورژانس ایفا کند.
وی با اشاره به اینکه شهروندان در مقایسه با پروژه های کلان شهری ازپروژه های محله محور استقبال بیشتری می کنند، اضافه کرد: یکی دیگر از مطالبات ساکنان منطقه ۶ ایجاد پارک و فضای سبز در حاشیه رودخانه دلمبر (حدافاصل پل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار