قزوین - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ۷۴۰ خانواده بالای سه نفر در استان قزوین که تحت پوشش این نهاد هستند، صاحب مسکن می شوند.

مرتضی بختیاری روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خیران ستاد دیه استان قزوین، اظهار داشت: براساس انعقاد تفاهمنامه با استانداری قزوین، مقرر شد تا ۷۴۰ واحد مسکونی به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این استان تعلق گیرد.
وی افزود: امیدواریم تا ۲ سال آینده هیچ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی در استان قزوین بدون مسکن نباشد.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) یادآور شد: متاسفانه برخی از مردم به لحاظ شرایط اقتصادی به وجود آمده کشور دچار گرفتاری های مالی شده و در زندان ها به سر می برند.
به گفته بختیاری، آزاد کردن افراد آبرومندی که هرگز به فکر دزدی نبودند و تنها به خاطر شرایط اقتصادی بد با مشکل روبرو شده اند، بدون شک ثواب بسیار زیادی به همراه دارد.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه خانواده افرادی که به دلیل جرایم غیرعمد گرفتار شده اند، علاوه بر تحمل مشکلات اقتصادی، درگیر آسیب های اجتماعی نیز می شوند، افزود: فرزندان برخی از این زندانیان نیز به سبب زندانی بودن سرپرست خانوار، درگیر بسیاری از مشکلات از جمله مصرف مواد مخدر شده اند.
این مسئول با بیان اینکه بهتر است هرچه زودتر این زندانیان آزاد شده و به آغوش خانواده های بازگردند، گفت: پنج میلیارد ریال از سوی ستاد دیه کشور برای آزادی زندانیان غیرعمد این استان کمک خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار