ایسنا/قزوین رئیس پژوهشکده مدیریت دفاعی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: رژیم صهیونیستی هویتی از خود ندارد و با وعده های توخالی از قبیل پول توانست یهودیان را دورهم جمع و سرزمین قدس شریف را غصب کنند. این رژیم جعلی نه تنها حق حاکمیت را نقض کرده بلکه حق حیات را از مردم مظلوم فلسطین گرفته است.

سردار ابوالحسن کبیری، رئیس پژوهشکده مدیریت دفاعی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: سازمان ملل متحد که مدعی حمایت از حقوق بشر است، باید بر اساس منشور خود از حقوق کودکان و زنان دفاع کند. اگر متجاوزان سرزمینی را اشغال کردند، حق آواره کردن ساکنان آن را ندارند و حکومت نیز باید با رأی اکثریت مردم انتخاب شود.
وی ادامه داد: حاکمیت مردم بر مردم یا به اصطلاح دموکراسی از فلسطینیان غصب شده و مقام معظم رهبری بارها تأکید کردند که مردم فلسطین باید سرنوشت خود را انتخاب کنند.
رئیس پژوهشکده مدیریت دفاعی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی هویتی از خود ندارد و با وعده های توخالی از قبیل پول توانست یهودیان را دورهم جمع و سرزمین قدس شریف را غصب کنند. این رژیم جعلی نه تنها حق حاکمیت را نقض کرده بلکه حق حیات را از مردم مظلوم فلسطین گرفته است.
وی عنوان کرد: وقتی اراضی کشاورزی این ملت مظلوم مصادره نامشروع می شود و مورد محاصره غیرانسانی قرار می گیرند، عملاً این شرایط زندگی سالم و انسانی از آنان دریغ می شود و منتظر مرگ خاموش و تدریجی هستند.
کبیری خاطرنشان کرد: سازمان های حقوق بشری پیرامون این اقدامات وحشیانه از خود واکنشی نشان نمی دهند و روزانه ده ها زن و کودک یمنی و فلسطینی قربانی می شوند. همانطور که مقام معظم رهبری بارها فرموده اند؛ تنها راه آزادی قدس، مقاومت در برابر این غده سرطانی است.
سردار سلیمانی با ظالم مماشات نداشت
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پس از شهادت سردار سلیمانی، تأکید کرد: شاخصه مهم مکتب شهید سلیمانی، مقابله سخت با مستکبران بود و برای این شهید عالی مقام، مماشات با ظالم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار