ارتش رژیم صهیونیستی از زنان و دختران برای تبلیغ خود سوء استفاده ابزاری می کند، موضوعی که رسانه های این رژیم به آن اذعان کرده اند.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، شبکه های 12 و 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اخیرا گزارش هایی درباره این سوء استفاده منتشر کردند.
شماری از نظامیان زن ارتش رژیم صهیونیستی به این دو شبکه خبر دادند ارتش رژیم صهیونیستی و شماری از شرکتهای تسلیحاتی این رژیم از آنها برای تبلیغ تسلیحات خود سوء استفاده کرده اند.
این زنان و دختران در مقابل دوربین های تلویزیونی اعتراف کردند آنها را مجبور کرده اند با هدف تبلیغ تسلیحاتی همچون مسلسل یا کلت لباس های برهنه ای به تن کنند تا این تسلیحات بهتر دیده شوند.
این در حالی است که گزارش های متعددی درباره سازمان دهی بودن پدیده نظامیان زن اینستاگرام منتشر شده است.
از چندی پیش پدیده ای به نام دختران نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در اینستاگرام شکل گرفته است.
تصور اولیه از این تصاویر آن است که دختران و زنان صهیونیست که دوره ضرورت یا احتیاط خود را سپری می کنند در شرایط بسیار خوبی به سر برده و مشغول تفریح هستند.
اما گفتگو با شماری از این افراد ابعاد جدیدی از سوء استفاده ارتش صهیونیستی از آنها را در چارچوب برنامه های تبلیغاتی خود افشا کرد.
گفتگوی انجام شده با شماری از این دختران نشان داد آنها به خواست و تمایل خود تصاویر را منتشر نکرده بلکه مامور انتشار این تصاویر هستند و در مقابل آن پول دریافت می کنند.
این دختران موظف هستند تسلیحات مختلف ارتش رژیم صهیونیستی را به شکل غیر مستقیم در صفحات خود در اینستاگرام تبلیغ کرده و از بدن خود برای تبلیغ و فروش بیشتر تسلیحات کشتار و تخریب ارتش صهیونیستی استفاده کنند.
این دختران را یکی از نظامیان زن صهیونیست به نام "ا. ج" فرماندهی و هدایت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار