زن بارداری که چند روز پیش با پای خود به بیمارستان خاش در استان سیستان و بلوچستان رفته بود پس از چند ساعت به دلیل وخامت حالش فوت کرد.
به گزارش ایلنا، چند روز قبل مادر شش کودک خردسال با شرایط و وضعیت بارداری که با فشار بالا مواجه بود به بیمارستان خاش مراجعه کرده و خواهان توجه مسئولان زایشگاه به وضعیت خودش شد، اما بنا به ادعای خانواده این زن به دلیل کم توجهی کادر درمان، جان می دهد.
آسیه فیروزی در دوم آذرماه با پای خود برای سنجش فشار خون به بیمارستان مراجعه می کند و به علت فشار خون بالا دستور بستری او صادر می شود، حال مادر باردار کم کم خراب می شود که همراه او درخواست کمک می کند که بنا به اظهارات خانواده اش یکی از کارکنان بیمارستان با تاخیر آمپولی را به او تزریق می کند که بیمار بعد از تزریق، فوت می کند.
ناصر الدین ایرندگانی درباره مرگ خواهر باردارش در بیمارستان خاش به خبرنگار ایلنا، گفت: شنبه گذشته خواهرم را به بیمارستان خاش بردیم که یکسری آزمایش برایش تجویز شد بعد از انجام آزمایشات قرار شد یکشنبه دوم آذرماه او را به دلیل فشار خون بالا بستری کنیم.
او ادامه داد: یکشنبه در حالی که خواهرم یکی دو ساعت بیشتر از بستری شدنش نمی گذشت دوباره فشار خونش بالا رفت و این بلا سرمان آمد.
ایرندگانی اضافه کرد: خواهرم 34 سالش بود و الان فرزندانش یتیم شدند. 
صفیه فیروزی خواهرزاده آسیه که در بیمارستان امام خمینی خاش همراه وی بود در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه خاله ام 7 ماهه باردار بود، مدعی شد: به محض اینکه خاله ام را بر روی تخت خواباندم حالش بد شد که به دلیل عدم حضور به موقع کادر درمان بر بالین بیمار و بعد از تزریق آمپول دچار حالت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار