کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: اشد مجازات در انتظار عاملان زورگیری اخیر در یکی از محلات کرمانشاه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، شهرام کرمی با اشاره به حادثه ای که روز گذشته در یکی از محلات کرمانشاه رخ داد، اظهار کرد: در این حادثه اسفبار ۲ جوان بزهکار سد راه بانویی کرمانشاهی شده و ضمن تهدید با سلاح و ایجاد رعب و وحشت به ضرب و شتم و ربودن اموال او اقدام کردند.
وی افزود: این ۲ نفر پس از این سرقت خشن با استفاده از یک خودروی سواری از محل متواری شدند.
دادستان کرمانشاه به انتشار گسترده فیلم این زورگیری خشن در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این حادثه جریحه دار شدن احساسات خانواده ها را به دنبال داشته و احساس ناامنی بین مردم را گسترش می دهد، در این راستا به ضابطین دستگاه قضائی استان تاکید کردیم به سرعت نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت اقدام کنند.
کرمی بیان کرد: بر اساس آخرین گزارش ها، ضابطین دستگاه قضائی پیگیری های گسترده ای را به منظور شناسایی و دستگیری هرچه سریع تر این بزهکاران در دستور کار قرار داده اند.
وی با تاکید بر اینکه اشد مجازات در انتظار این سارقین خواهد بود، اعلام کرد: اجازه نمی دهیم در شهری که مردم ایران آن را با صفت پهلوانی جوانمردی می شناسند، چنین اتفاقاتی رخ دهد و امنیت و آبروی مردمش اینگونه به خطر بیفتد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار