معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز شنبه 29 شهریورماه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس، گزارش عملکرد صدروزه بنیاد در مدت ریاست خود را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهندس سعید اوحدی در نخستین کنفرانس خبری بعد از انتصاب به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، تقارن این نشست با بزرگداشت هفته دفاع مقدس را مبارک خواند و گفت: امسال اربعین دفاع مقدس است و به همین مناسبت در بنیاد شهید و امور ایثارگران ویژه برنامه هایی در حوزه فرهنگی و آموزشی بنیاد طراحی و برنامه ریزی شده است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس را یک اتفاق بزرگ خواند و اظهار کرد: بزرگداشت هفته دفاع مقدس درواقع یادآور و بزرگداشت چهل سال مقاومت ملت غیور ما و چهل سال حماسه و عبور عزت مندانه از بحران ها، موانع و مشکلات متعددی است که دشمن برای ما به وجود آورده است.
وی افزود: بزرگداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، درواقع بزرگداشت 40 سال پیروزی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، آزادگان و جانبازان صبوری است که حماسه آن ها برگ های زرین و ماندگاری در تاریخ ایران اسلامی برجای گذاشته است.
اوحدی با گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع حرم، گفت: این هفته بزرگداشت و تجلیل از مدافعان حرم و لشکرهای فاطمیون و حیدریون و زینبیون نیز هست، که با بصیرتی که داشتند، هزار کیلومتر آن طرف تر از مرزهای ایران به جنگ داعش برخاستند و از ارزش های این انقلاب دفاع کردند. همچنین باید یادی کنیم از شهدای مدافع سلامت که با تأسی به فرهنگ ایثار، حماسه بزرگی آفریدند و در راه حفظ جان همو طنان از جان خود مایه گذاشتند که در طول تاریخ ایران سابقه نداشت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه ضمن تشریح عملکرد صد روزه ریاست خود در بنیاد از اتخاذ ...

سرخط اخبار