ایسنا/کرمان نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: فارغ از هرگونه مسائل سیاسی، توانمندی های افراد همواره مدنظر است و معتقدم که اگر مدیران خوبی انتخاب کنیم سرعت توسعه و پیشرفت کشور نیز بیشتر خواهد شد و "علیرضا رزم حسینی" در استان خراسان رضوی و کرمان نشان داد که مرد کار، عمل و برنامه است.

"ذبیح الله اعظمی ساردویی" در گفت وگو با ایسنا، درباره وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مهندس رزم حسینی را یک فرد بسیار توانمند می دانم و جدا از اینکه یک همشهری خوب بوده و به عنوان یک رزمنده دوران دفاع مقدس، همراه و همرزم سردار سپهبد شهید سلیمانی بوده است؛ در زمان استانداری کرمان نشان داده که فرد بسیار توانمند است.
وی افزود: فارغ از هرگونه مسائل سیاسی، اصولگرایی یا اصلح طلبی، توانمندی های افراد همواره مدنظرمان است و معتقدم که اگر مدیران خوبی انتخاب کنیم سرعت توسعه و پیشرفت کشور نیز بیشتر خواهد شد و "علیرضا رزم حسینی" در استان خراسان رضوی هم نشان داد که همچنان مرد کار، عمل و برنامه است.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مذاکراتی که در روز گذشته با نمایندگان استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی داشتیم، خوشبختانه فضا مساعد بوده و آنها نیز نظر مثبتی درباره آقای رزم حسینی برای تصدی وزارت صمت داشتند.
وی با یادآوری معرفی "مدرس خیابانی" به عنوان وزیر پیشنهادی صمت از سوی رییس جمهور بیان کرد: در آن زمان نیز یکی از گزینه های وزارت صمت آقای رزم حسینی بود اما در هر صورت آن زمان وی به مجلس معرفی نشد ضمن آنکه یک گزینه دیگر نیز برای تکیه زدن به این صندلی وجود داشت که به مجلس معرفی نشد.
اعظمی تاکید کرد: به عنوان یک کرمانی بسیار خوشحال می شوم که آقای رزم حسینی رای اعتماد نمایندگان مجلس برای تصدی وزارت صمت را بیاورد و به عنوان وزیر صمت راهی پاستور شود و امیدوارم اولین کارخانه کنسانتره مس جنوب استان که آماده افتتاح است با حضور علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر صمت افتتاح شود.
وی از انتظارات نمایندگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار