ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۷۳.۵ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان تا تاریخ اردیبهشت ۱۳۹۹ خبر داد.

" غلامرضا کاظمی" به پرداخت مطالبات مؤسسات طرف قرارداد اشاره کرد و افزود: پرداخت به موقع مطالبات مؤسسات و مراکز طرف قرارداد مهم ترین عامل تداوم همکاری و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان این سازمان می­ باشد.
وی تصریح کرد: آغاز استقرار طرح نسخه نویسی الکترونیک در درمانگاه های استان در راستای توسعه استحقاق سنجی و براساس قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و با استناد به بند «ج» تبصره (۱۷) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، طرح ملی استقرار و اجرای نسخه نویسی الکترونیک از تاریخ۰۱/۰۴/۱۳۹۹در درمانگاه های عمومی طرف قرارداد بیمه سلامت استان آغاز و تا پایان تیر ماه به اتمام خواهد رسید.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هم اکنون ۳۶ درمانگاه عمومی در استان دارای قرارداد همکاری با این اداره کل بوده که طرح فوق به شکل مجزا و به صورت کارگاهی برای همه پزشکان شاغل در درمانگاه ها در حال اجرا می باشد.
کاظمی تاکید کرد: این اداره کل پس از اتمام طرح در مراکز درمانگاهی اقدام به استقرار سامانه در مطب های پزشکان فاقد قرار داد خواهد نمود.
وی در خصوص اجرای برنامه پیشگفت در درمانگاه های دولتی-دانشگاهی بیان کرد: تاکنون وزارت بهدشت، درمان و آموزش پزشکی تاریخ خاصی جهت اجرای برنامه در مراکز دولتی-دانشگاهی مشخص نکرده و این اداره کل آمادگی دارد تا در اولین فرصت نسبت به اجرای برنامه در مراکز دولتی-دانشگاهی اقدام نماید.
مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هم اکنون برنامه نسخه نویسی الکترونیک ۸۹ درصد مطب های بخش خصوصی طرف قرارداد استان اجرایی و با تلاش شبانه روزی کارکنان بیمه سلامت، استان کهگیلویه و ...

سرخط اخبار