در این مطلب تصاویر کمدی برگزیده دنیای حیوانات در سال ۲۰۲۰ را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران جوان: دنیای حیوانات، یکی از جالب ترین و در عین حال شگفت انگیزترین جاذبه های پیرامون ما انسان ها به شمار می رود، مثلا هر یک از جانوران در هنگام مواجهه با خطر به روشی خاص از خود محافظت می کنند یا با وجود آنکه در جهان امروز توجه و کمک انسان به همنوع خود کمرنگ شده گاهی در دنیای حیوانات شاهد صحنه های کمک دو حیوان متفاوت به یکدیگر ما را در حیرت فرو می برد. به همین دلیل اگر با دقت به دنیای حیوانات بنگریم چیزهای زیادی می توانیم از آن بیاموزیم.
اما به تازگی برگزیدگان نهایی «جوایز عکاسی حیات وحش کمدی» (Comedy Wildlife Photography awards) معرفی شده اند. دیدن این تصاویر جالب و دیدنی قطعا می تواند لحظاتی همه ما را از حال و هوایی که امسال به خاطر  شیوع کرونا  بر جامعه حاکم شده کمی دور کند. از  مذاکره  روباه با موش و دوچرخه سواری میمون ها گرفته تا درخواست  رعایت فاصله فیزیکی  یک طوطی از همنوعش بخاطر شیوع کرونا!
در یکی از تصاویر برگزیده یک زرافه که به شکلی جالب سر خود را خم کرده و به دوربین عکاسی نگاه می کند دیده می شود. در تصویر دیگر فیل مادر به همراه بچه اش در حال قدم زدن هستند، درحالی بچه فیل که حرکات مادرش را تقلید می کند؛ دختر مثل مادر!
در ادامه عکس های برگزیدگان مرحله فینال «جوایز عکاسی کمدی حیات وحش ۲۰۲۰» را مشاهده خواهید کرد.
وضعیت جاده انزلی به رشت در روز سیزده بدر کرونایی/عکس

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار