قدردانی سلطانی فر از تلاش های اداره کل ورزش خوزستان برای کمک به سیل زدگان

تابناک پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲
وزیر ورزش و جوانان از مدیرکل ورزش خوزستان بابت پای کار بودن برای کمک به مردم سیل زده این استان قدردانی کرد.

مسعود سلطانی فر، اظهارکرد: مردم خوزستان در هفته های اخیر در مبارزه با سیل جاری در بسیاری از شهرستان های استان قهرمانانه و دلاورانه مانند دوران هشت سال دفاع مقدس که طلایی ترین دوران تاریخ سیاسی معاصر ایران است، ایستادگی و پایداری کردند.
وی بیان کرد: این کشور قهرمانی ها، اقدامات و ایثارگری ها مردم شریف خوزستان را در مواجه با سیل به خوبی ثبت و ضبط می کند و به عنوان یک تجربه بسیار خوب برای نسل های آینده منعکس می کند. این دلاوری ها را به تمام مردم شریف خوزستان، استاندار محترم و پرتلاش، دستگاه های اجرایی استان و تمام سازمان های مردم نهاد که در کنار مردم سیل زده بودند و تلاش کردند که از آلام درد مردم کاسته شود، تبریک و خسته نباشید می گویم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم بتوانیم این حاثه را با توجه به پیگیری های موجود هر چه سریع تر به خوبی و خوشی به سمت بهره برداری از استفاده از باران این نعمت الهی برای توسعه کشاورزی و اقتصاد استان هدایت کنیم.
سلطانی فر در ادامه با قدردانی از حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بابت حضور در صحنه و بودن این دستگاه در کنار مردم سیل زده استان، گفت: از آقای حیدری که با تلاش شبانه روزی در کنار مدیریت استان تلاش می کند و همچنین از سازمان های مردم نهاد به خاطر بهره برداری از طرح های اشتغال زایی قدردانی می کنم و امیدوارم با اختصاص منابع و امکانات بیشتر بتواینم به توسعه اشتغالزایی جوانان خوزستان کمک کنیم.
وی گفت: در همین مراحل ابتدایی سال برای مبارزه مردم خوزستان با آثار مخرب سیل، منابع خوبی را برای استان ارسال کردیم و ان شاءالله هیات های ورزشی با کمک سازمان های مردم نهاد بتوانند کمک های لازم را به ...