برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛

تعریف جایزه اقتصاد دانش بنیان در یزد

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۱۱
استاندار یزد از تعریف جایزه اقتصاد دانش بنیان در یزد برای اولین بار در کشور خبرداد.

به گزارش خبرنگار از ، محمدعلی طالبی، استاندار یزد در مراسم اختتامیه رویداد سرمایه گذاری استارتاپی سکوی پرتاب یزد یکی از دستاورد های این رویداد را فراهم کردن زمینه ارتباط بهتر و بیشتر استارتاپ ها با زیست بوم فناوری و استارتاپی استان یزد دانست و گفت: خوشبختانه براساس گزارش های ارائه شده، این رویداد استارتاپی در جذب سرمایه گذار بسیار موفق عمل کرده است.
او در ادامه تصریح کرد: در برگزاری رویداد سرمایه گذاری استارتاپی شاهد نمونه ای از همکاری و تعامل دستگاه های مختلف بودیم و جا دارد که از برگزارکنندگان این رویداد تشکر کنیم.
طالبی اظهارداشت: برای توسعه و شکوفایی استان در این حوزه ها، نیازمند حمایت مسئولان در وزارت ارتباطات و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور از کار ها و برنامه های استان هستیم تا به شکوفایی هرچه بهتر این فعالیت ها در یزد کمک شود.
استانداریزد خاطرنشان کرد: الزام استان در رعایت مباحث و مسائل مربوط به محیط زیست، کمبود آب، آسیب های تحمیلی به دنبال توسعه بی رویه ی صنعتی در بعضی از مناطق استان و نگاه تک بعدی به توسعه استان، موجب شد رویکرد اقتصاد دانش بنیان را به عنوان اولویت اصلی در روند توسعه استان انتخاب کنیم.
طالبی ادامه داد: بسیار خردسندیم که امروز بعد از دو سال توانستیم موضوع اقتصاد دانش بنیان را به عنوان رویکرد اصلی انتخاب و گفتمان مناسبی را در این زمینه بین همه دستگاه های دولتی، بخش خصوصی، همه ارکان زیست بوم فناوری و سایر بخش های استان بوجود بیاوریم.
استاندار یزد با اشاره به حمایت های انجام شده از استان یزد در مسیر توسعه اقتصاد دانش بنیان، تصریح کرد: در جریان سفر سال گذشته ریاست محترم جمهوری اتفاقات خوبی در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار