استاندار گیلان گفت: سال گذشته صادرات ۵۰۰ میلیون دلاری را از مبدا گیلان هدف گذاری کردیم که تا اسفندماه سال ۹۸، صادرات استان از مرز صادرات ۵۱۸ میلیون دلار گذشت که یک نقطه قوت برای اقتصاد گیلان و کشور است.

- اخبار استانها -
به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از  رشت ، ارسلان زارع پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان در استانداری گیلان با اشاره به ضرورت تحقق شعار جهش تولید در گیلان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با توجه به ضرورت تولید و توسعه کشورمان، شعار جهش تولید را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار به عنوان شعار سال مورد تاکید قرار دادند.
استاندار گیلان با بیان اینکه تحقق شعار جهش تولید نیازمند همدلی بیشتر، وفاق، انسجام و کوشش حداکثری است خاطرنشان کرد: شعارهای مطرح شده توسط رهبر معظم انقلاب در واقع یک سیاست موثر و مدبرانه در راستای توسعه کشور است و یقیناً موجب تحقق اهداف دولت در سال 99 در بخش های مختلف می شود.
زارع با اشاره به اینکه برای تحقق جهش تولید باید کار مضاعف و فراتر از روال عادی انجام شود تصریح کرد: یکی از ارکان های تاثیرگذار در این حوزه در واقع شورای برنامه ریزی و توسعه استان گیلان، کمیته های ذیل آن و همچنین کمیته اقتصاد مقاومتی استان است زیرا شورای برنامه ریزی ظرفیت خوبی برای تحقق جهش تولید و اهداف آن دارد.
تخطی مجدد از یک مصوبه کشوری/ چرا عمده شعب بانک صادرات در مشهد باز هستند؟
رشد 5 درصدی بنادر گیلان در حوزه صادرات؛ توانایی پهلودهی تمام کشتی ها در بنادر استان وجود دارد
صالح آبادی: صادرات باید تولید محور باشد
نماینده عالی دولت در استان گیلان افزود: اقدامات انجام شده برای تحقق اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال 98 نسبتاً قابل قبول بوده اما در سال 99 و برای تحقق شعار جهش تولید باید شاهد کارها و اقدامات مضاعف باشیم و پروژه های اقتصاد مقاومتی استان در سال 98 به ویژه پروژه هایی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار