دکتر «محمد نیک پور» فوق تخصص کلیه یک ماه است که بین سه طبقه بیمارستان بقیه الله رفت وآمد که نه! زندگی می کند. می پرسید چرا بین سه طبقه؟ چون مدام بین طبقه اورژانس حاد، طبقه های منفی یک و منفی دو، بخش بیماران کرونا «قرنطینه» و مشکوک به ویروس کرونا، بالا و پایین می رود.
 می پرسید، چرا می گویم در بیمارستان زندگی می کند؟
چون این دوشنبه که برسد یک ماهی می شود که اصلاً به خانه اش نرفته، حتی همه شب ها را همین جا دریکی از اتاق های کنار بخش قرنطینه صبح کرده است. با وجود اینکه ۴۵ سال بیشتر ندارد؛ اما خیلی از افراد کادر بیمارستان که حتی سن و سالی بیشتر از او دارند دکتر را پدر معنوی خود می دانند. دلیل این ارتباط های خوب معنوی بین دکتر و دانشجوهایش حس پدرانه ای است که دکتر نیک پور نسبت به آن ها ابراز می کند، با همه مهربانی ها و رقت قلبی که دکتر نسبت به دانشجوها و بیماران خود دارد همه می دانند چه دل تنگی زیادی بین دکتر و تنها دخترش «نازنین» وجود دارد؛ اما دکتر در این مدت خم به ابرو نیاورده است.
روز پدر بالباس قرنطینه
 حالا امروز روز پدر است و حال و هوای بخش قرنطینه نیز طور دیگری شده، انگار به جای دکتر محمد نیک پور، همه آن هایی که او را پدر معنوی خود می دانند دلشان برای ابراز محبت پدرانه دکتر نیک پور و دخترش تنگ شده است.
هرچند تعدادی از دانشجوها و پرستارها از چند روز پیش فکرش را کرده بودند تا بزرگ ترین هدیه شان را امروز را به دکتر بدهند و او را شگفت زده کنند.
 از قبل با «نازنین» دختر ۱۴ سال دکتر نیک پور هماهنگ شده که در زمان مشخص خودش را برای دیدن پدر به بیمارستان برساند. حالا نازنین رسیده است و دکتر نیک پور هنوز از بیماران بخش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار