حجت الاسلام اکبر افشارمنش گفت: کارشناسان برای مشکلات اقتصادی کشور راهکارهای مشترکی را دارند بنابراین مشکل از نداشتن و یا ندانستن راهکار نیست بلکه نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، ظهر امروز ۷ آذر حجت الاسلام «اکبر افشارمنش» در خطبه های نماز جمعه کهنوج، گفت: یکی از رویدادهای اخیر برگزاری نشست شورای عالی اقتصادی با مقام معظم رهبری بود و هدف از تشکیل این نشست بیان راهکارهای عملی است که در کوتاه مدت نتیجه دهد و تاثیر آن بر زندگی مردم مشخص شود.
امام جمعه کهنوج افزود: رهبری فرمودند؛ کارشناسان برای مشکلات اقتصادی کشور راهکارهای مشترکی را دارند بنابراین مشکل از نداشتن و یا ندانستن راهکار نیست بلکه نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی است.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در مورد تحریم ها فرمودند؛ ما ۲ مسیر پیش رو داریم اول خنثی سازی و دوم رفع تحریم ها است البته ما مسیر تحریم را یک بار امتحان و چند سال مذاکره کردیم اما به نتیجه نرسید.
خطیب جمعه کهنوج با اشاره به سخنان رهبری در خصوص خنثی سازی تحریم ها، ابراز کرد: ایشان فرمودند؛ ممکن است در ابتدای کار سختی و مشکلاتی وجود داشته باشد اما خوش عاقبت است.
وی عنوان کرد: رهبری در این نشست پیشنهاداتی همچون سرمایه گذاری دولتی و نهادهای عمومی، جهش تولید و حمایت از قشرهای ضعیف ارائه کردند.
حجت الاسلام افشارمنش تاکید کرد: اقتصاد خانواده به دلیل رکود و تورم چند سال اخیر به شدت تحت فشار بوده و اکنون نیز کرونا بر مشکلات افزوده و دشواری های فروانی برای مردم به وجود آورده است که باید در این زمینه اقدام جدی انجام داد.
امام جمعه کهنوج با اشاره به بیانیه گستاخانه کشورهای اروپایی، تصریح کرد: اروپایی ها از ایران خواسته اند به سرعت اقدامات خود را به عقب برگردانده و نسبت به برجام پایبندی کامل داشته باشد و این در حالی است که اروپایی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار