مدیرعامل آتش نشانی مشهد گفت: بامداد امروز، انفجار توام با آوار یک منزل مسکونی سه طبقه در مشهد، سه کشته و مجروح برجای گذاشت.
به گزارش ایلنا، آتشپاد دوم امیر عزیزی ضمن تایید این حادثه گفت: بامداد امروز پنچشنبه هفتم فروردین ماه در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی وقوع حادثه انفجار و توام با آوار در یک ساختمان سه طبقه در بزرگراه شهید چراغچی ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران و ۱۰ ایستگاه را به همراه تجهیزات ویژه به محل حادثه اعزام کرد.
وی ادامه داد: با حضور نیرو های امدادی در محل مشخص شد به دلیل انفجار همراه با آوار یک ساختمان سه طبقه، به صورت کامل فرو ریخته و تعدادی از ساکنین در زیر آوار محبوس شدهاند.
مدیرعامل آتش نشانی مشهد که خود فرماندهی این عملیات را برعهده داشت گفت: با توجه به محدودیت فضای عملیاتی بیش از ۵۰ آتش نشان با انجام عملیات آوار برداری با استفاده از تجهیزات ویژه پس از نزدیک به ۹ ساعت تلاش موفق به نجات معجزه آسای یک دختر بچه و یک خانم که به شدت مجروح شده بودند از زیر آوار شده و متاسفانه پیکر یک پسر جوان را نیز که به دلیل شدت حادثه در دم جان باخته بود از زیر آوار خارج و تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.
عزیزی افزود: بررسی ها دقیق در خصوص علت اصلی این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار