مصاف گیتی پسند و منصوری در اصفهان/ بازارهای کوثر مقابل راگا در شهر ری

لوگوی ایسنا ایسنا . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۳۵
ایسنا/اصفهان هفته هشتم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه های کشور با دیدار حساس گیتی پسند اصفهان و منصوری قرچک در اصفهان و بازارهای کوثر اصفهان و راگا در شهر ری همراه است.

در چهارچوب رقابت های هفته هشتم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، امروز (یکشنبه- ۵ بهمن ماه) با انجام دیدارهایی در شهرهای مختلف پیگیری می شود.
در اصفهان و از ساعت ۱۵ گیتی پسند در سالن مخابرات اصفهان میزبان منصوری قرچک است، شاگردان شمسایی که هفته گذشته شکست غیر منتظرانه ای با نتیجه ۵ بر یک مقابل مقاومت البرز داشتند برای بازگشت به جایگاه خود و دفاع از اعتبار و شخصیت تیمی خود چاره ای جز پیروزی در این دیدار را ندارند. منصوری نیز هفته گذشته با نتیجه ای میلیمتری ۳ بر۲ مغلوب کراپ الوند شد.
گیتی پسند در بازی رفت موفق به پیروزی پر گل  ۷ بر ۴ شده بودند، بنابراین به نظر می رسد بتوانند در خانه نیز موفق به شکست حریف خود شوند.
بازارهای روز کوثر اصفهان نیز در اولین دیدار خود در دور برگشت پس از دو هفته استراحت میهمان تیم راگای شهر ری هستند، تیمی که دور برگشت را با شکست ۴ بر۲ مقابل سن ایچ ساوه آغاز کرده است. شاگردان رستمی نیز که در بازی رفت ۳ بر یک در اصفهان مغلوب راگا شدند با گذشت زمان و تمرینات بیشتری که داشتند به نظر می رسد به هماهنگی نسبی رسیدند و می توانند حریف سرسخت تری برای راگا باشند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار