فارس نوشت:رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کارنامه درخشانی با حضور نیروهای جهادی، از بسیج در عرصه های محرومیت زدایی، سازندگی و اقتصاد مقاومتی رقم خورد.

غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران، اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس شجره طیبه الهی «بسیج» به فرمان تاریخی امام راحل در پنجم آذر سال ۵۸ قرار داریم.
وی افزود: پس از تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام که امام راحل(ره) از آن حادثه به عنوان انقلاب راه انقلاب دوم یاد فرمودند حضرت امام با حکمت الهی فرمان تاسیس شجره طیبه الهی بسیج صادر فرمودند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه عنوان کرد: از رسالت های و مأموریت های مهم و اساسی بسیج از سوی امام راحل که در یکی از پیام های معظم له در آذر ۶۷ برای بسیج متصور شدند، مقابله با دشمنی و کینه ورزی استکبار جهانی و به ویژه شیطان بزرگ آمریکا تلقی شد و در ادامه همین جملات امام راحل فرمودند اگر در هر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی حکمفرما شود آن کشور از گزند دشمنان مصون خواهد ماند.
سلیمانی ادامه داد: حکمت الهی که در دل امام راه راه پیدا کرد در درجه اول به دنبال تشکیل بسیج مردمی برای بازدارندگی همه جانبه در مقابل ترفندها و فتنه ها و برنامه های دشمنان به ویژه استکبار جهانی و آمریکای خونخوار بود و در عین حال آمادگی بین مردم وجود داشته باشد چرا که اگر دشمنان ملت بخواهند دست به اقدام عملیاتی بزنند این نیروی الهی مردمی بتواند با حضور در صحنه آن تهدیدات را پاسخ دهد.
وی بیان کرد: از قضا در عین حالی که ملت ایران به دنبال جنگ نبود و تازه از پیروزی انقلاب اسلامی در حال استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مرحله تشکیل دولت اسلامی قرار داشت، کشور ما با فتنه های متعدد از جمله یک تهاجم نظامی گسترده روبرو شد؛ حمله نظامی گسترده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار