متجاوز ایرلندی برای اولین بار در سال ۱۹۷۶ میلادی به این زن تجاوز کرد؛ زمانی که او ۱۲ ساله بود. مری برای اولین بار در سن ۱۶ سالگی باردار شد. دختران او ایسئولت، اشلی و مگان بر اثر تجاوز به دنیا آمدند.

زنی که بیست سال توسط مردی ملقب به "فریتزل ایرلندی" مورد تجاوز قرار می گرفت با شجاعت بار دیگر به خانه ای وارد شد که برای او "خانه وحشت" قلمداد می شد.
به گزارش خبرداغ به نقل از آفتاب نیوز ؛ نام این زن که دهه ها توسط آن مرد زندانی شده و مورد تجاوز قرار گرفته بود "مری منینگ" است. متجاوز شیطان صفتی به نام "شان مک داربی" زندگی او و دختران اش "اشلی" و "ایسئولت" را سال ها تحت تاثیر قرار داده بود. خانه وحشت محل زندگی دوره کودکی "مری" بود. متجاوز ایرلندی برای اولین بار در سال ۱۹۷۶ میلادی به این زن تجاوز کرد؛ زمانی که او ۱۲ ساله بود. مری برای اولین بار در سن ۱۶ سالگی باردار شد. دختران او ایسئولت، اشلی و مگان بر اثر تجاوز به دنیا آمدند.
مری ناراحت است و می گوید کشورش برای نجات او کاری نکرد و هیچکس به او کمکی نکرده بود. این هفته او و دختران اش شجاعت به خرج دادند و به آن خانه وحشتناک در شمال شرق ایرلند رفتند. این خانه قرار است به زودی تخریب شود. مری اکنون با عنوان روان درمانگر مشغول به کار است.
او می گوید: "زمانی که کوچک بودم به دنبال جاهایی برای مخفی شدن در خانه بودم. آنجا زندان من بود. من نمی توانستم فرار کنم".
روزنامه "سان" می نویسد: "از زمان فاش شدن ماجرای آن خانه هیچکس حاضر به سکونت در آن نیست و به همین خاطر خانه به زودی تخریب خواهد شد. "شان مک داربی" با مادر مری به نام مونا یک سال پس از فوت ریچارد پدر مری ازدواج کرده بود. شان، مری را به سه محل مختلف در دوبلین انتقال داد و ارتباط مری با دنیای خارج را به طور کامل قطع کرد".
سال ها پیش اقدامی مشابه نیز توسط "فریتزل" متجاوز معروف اتریشی در کشور اتریش روی داده بود. او به دلیل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار