روسای بیمارستان‌های اهواز خواستار قرنطینه فوری خوزستان شدند

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۱
در پی قرمز شدن وضعیت تعدادی از شهر های خوزستان و پر شدن بیمارستان های بزرگ اهواز، مسئولان بهداشتی خواستار قرنطینه دو هفته ای خوزستان شده اند.

صراط:
در پی قرمز شدن وضعیت تعدادی از شهر های خوزستان مقرر شد مجددا محدودیت های کرونا اعمال شوند و همچنین با افزایش تعداد شهر های نارنجی و قرمز، انتشار کرونای انگلیسی در خوزستان و پر شدن بیمارستان های بزرگ اهواز، مسئولان بهداشتی خواستار قرنطینه دو هفته ای خوزستان شده اند.
روسای بیمارستان های بزرگ اهواز در نامه ای خطاب به استاندار خوزستان، خواستار قرنطینه دو هفته ای استان خوزستان در پی شیوع گسترده کرونای انگلیسی شدند.
به گزارش ایسنا، متن نامه روسای بیمارستان های بزرگ اهواز به شرح زیر است:
"جناب آقای قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار محترم خوزستان و رئیس ستاد استانی مقابله با کرونا
موضوع: درخواست قرنطینه دو هفته ای استان خوزستان به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا
با سلام و احترام.
همانگونه که مستحضرید پیک جدید ویروس کرونا با غلبه سوش جهش یافته انگلیسی چند روزی است که در استان خوزستان آغاز شده و به سرعت در حال پیشروی است.
سرعت انتشار ویروس به حدی بالا است که با نیاز به بستری شدن تعداد زیادی از مبتلایان، گنجایش چند بیمارستان بزرگ در اهواز تکمیل شده و به ترتیب باعث درگیری بیمارستان های جدید می شود.
با عنایت به اینکه تداوم وضعیت فعلی منجر به اشباع نظام درمان و تکمیل ظرفیت درمان در استان خوزستان خواهد شد از شما تقاضامندیم نسبت به پیگیری جهت قرنطینه کامل و تعطیلی حداقل دو هفته ای استان خوزستان به ویژه شهر های قرمز اقدام نمایید.
دکتر میثم معزی، رئیس بیمارستان گلستان اهواز، دکتر علیرضا قنبران، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر ماندانا قنواتی، رئیس بیمارستان رازی اهواز، دکتر کریم بیت سیاح، رئیس بیمارستان سینا، دکتر محسن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار