رئیس هیئت بیماران خاص استان گلستان انتخاب شد

خبرگزاری تسنیم دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
سیدعلی میررضایی با کسب ۱۴ رای به عنوان رئیس هیئت بیماران خاص گلستان انتخاب شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، صبح امروز مجمع انتخابات هیئت بیماران خاص و پیوند اعضای استان گلستان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان برگزار و سیدعلی میررضایی با 14 رای به ریاست این هیئت استان انتخاب شد.
میررضایی در این باره اظهارداشت: هیئت بیماران خاص در شهرستان ها فعال نیست، این در حالی است که در شهرستان گنبد کاووس حدود 40 بیمار خاص وجود دارد و بیشترین درصد پیوند را دارا است.
وی گفت: بیشترین توجه ما در هیئت بیماران خاص توجه به سلامتی این افراد بوده و بحث مدال از اهمیت کمتری نسبت به موضوع سلامت برخوردار است.
پایان یک نبرد؛ بیماران خاص لرستانی بالاخره صاحب داروخانه می شوند
پیشنهاد نمایندگان برای افزایش بودجه بیماران خاص در سال آینده
نمکی: داروهای بیماران خاص تحت پوشش بیمه هستند
بهمن طیبی، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز از تمام افرادی که در سال های گذشته برای ورزش استان به ویژه هیئت بیماران خاص تلاش کرده اند قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه باید شرایط عادی و حداقلی برای فعالیت بیماران خاص در ورزش فراهم شود، گفت: برگزاری این مجمع و انتخاب رئیس به منزله پایان کار مجمع نیست و بایستی با کار جمعی گام های موثری برای بهبود وضعیت بیماران خاص برداریم.
طیبی ابراز امیداری کرد: با تلاش مسئولان جدید هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا شاهد اقدامات مضاعف و اتفاقات مثبتی نسبت به چهار سال گذشته در این هیئت باشیم.