استاد علوم سیاسی دانشگاه کلمبیا تاکید کرد: ترامپ تنها به تهدید ایران می پردازد بدون آن که بتواند دست به اقدامی بزند. او از امارات، بحرین و اسرائیل فقط در ائتلاف سست خود برای مخالفت با ایران پشتیبانی می کند.
رابرت وای شاپیرو ، استاد علوم سیاسی دانشگاه کلمبیا و رئیس اسبق دانشکده علوم سیاسی این دانشگاه است، از کتاب های او در حوزه علوم سیاسی می توان به «قدرت ریاست جمهوری؛ ایجاد ریاست جمهوری برای قرن بیست و یکم»، « دخالت های سیاسی؛ سیاستمداران سرگردان نشوید» و «عدم حضور نمایندگان دموکرات» اشاره کرد.
وی هم چنین تاکنون موفق شده است جایزه کتاب «گلد اسمیت» را از آن خود کند.
این استاد دانشگاه در گفت و گو با ایلنا نظرات خود در مورد تنش ها میان ایران و آمریکا را بیان کرد.
به نظر می رسد ترامپ بازنده انتخابات باشد
ترامپ با کارزار انتخاباتی دشواری روبرو شده است
رابرت وای شاپیرو در ابتدا در مورد پیش بینی خود از انتخابات آمریکا گفت: بر اساس نظرسنجی های فعلی در ایالت ها و در سطح ملی و با توجه به عملکرد ضعیف ترامپ در مدیریت کرونا، اکنون به نظر می رسد او بازنده انتخابات است. اما در انتخابات گذشته هم او شانس کمی برای پیروزی داشت و رئیس جمهور شد. اکنون هم احتمال اینکه او به کاخ سفید راه پیدا کند، کم نیست. ترامپ اکنون به دلیل همه گیر شدن کرونا و بحران اقتصادی با یک کارزار انتخاباتی بسیار دشوار روبرو شده است.
استاد علوم سیاسی دانشگاه کلمبیا گفت: ترامپ به احتمال زیاد بخشی از حمایت خود را نسبت به سال ۲۰۱۶ از دست خواهد داد و دموکرات ها پایگاه هواداران خود را بهتر از سال ۲۰۱۶ تقویت می کنند، اما خیلی زود است که از نتیجه کار مطمئن شویم. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار