اقدامات سپاه قدس رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان؛ در خطبه های نماز جمعه شهر زنجان به بیانات مقام معظم رهبری در نمازجمعه هفته قبل اشاره کرد و افزود: در نمازجمعه هفته پیش رهبر انقلاب توصیه های مهمی داشتند که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی افزود: مردم باید قوی شوند و تنها راه پیش پای ملت، قوی شدن است و برای اهداف مقدس باید وسیله رسیدن به هدف نیز، مقدس بوده و در چارچوب اسلام باشد.
امام جمعه زنجان گفت: باید تلاش کنیم تا به آنچه که می خواهیم برسیم و باید ثابت کنیم که می توانیم؛ از اینرو همه جامعه باید با یکدیگر همبستگی داشته باشند .
خطیب نمازجمعه زنجان با اشاره به نقش سپاه قدس در منطقه و بیانات رهبر انقلاب در این رابطه، عنوان کرد: آنها رزمندگان بدون مرز هستند که در قدم اول از کرامت انسانی حمایت می کنند؛ در حالی که مرزی برای آنان وجود ندارد چراکه حفظ کرامت همه انسان ها در دین اسلام نیز سفارش شده است.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی افزود: رژیم جعلی صهیونیست از فعالیت سپاه قدس به لرزه درآمده است؛ پس از شهادت سردار سلیمانی، قدم اول خروج آمریکا از منطقه بود که در حال تحقق یافتن است.
امام جمعه زنجان با اشاره به سرمای هوا، هم گفت: الگوی مصرف گاز باید رعایت شود؛ چراکه استفاده بیش از حد اسراف است و اگر مصرف بیش از حد شود، کارخانه ها از چرخه تولید خارج می شود که انتظار می رود در همه بخش ها الگوی مصرف رعایت شود و این مهم در همه جامعه به خوبی توصیه و اطلاع رسانی شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار