اتاق خواب برای هر کسی محل آرامش و گوشه امن خانه است و فرقی نمی کند در چه سنی باشید ولی متاسفانه در اکثر مواقع، آنگونه که سزاوارش باشد، مهم شمرده نمی شود.
حقیقت آن است که اگر به دنبال فرصت مناسبی برای تغییر دکوراسیون یا بازسازی اتاق خواب خود هستید، هرگز این زمان نخواهد رسید و خودتان باید در هر شرایطی که هستید، دست به کار شوید. در این مطلب از مجله دلتا قرار است به بررسی ۴ نکته برای طراحی اتاق مستر بپردازیم.
تخت خواب ماندگار انتخاب کنید
دنبال وسایل از مدافتاده و قدیمی نباشید و هنگام انتخاب تخت خواب، چندان سراغ ترندهای روز نروید. بهتر است مدل های مدرن و ساده تری انتخاب کنید که سال های زیادی قابل استفاده باشد. شما با انتخاب پایه های فلزی یا لوازم منحصر به فرد همیشه می توانید از فضاهای تکراری فاصله بگیرید و اتاق مستر شیک برای خود داشته باشید.
از وسایل دکوری استفاده کنید
اتاق خواب مکان مناسبی برای اضافه کردن وسایل دکوری جذاب و سرگرم کننده است. کوسن ، تابلو و پرده به فضا رنگ می دهد و چراغ های رومیزی در عین کاربردی بودن، به طراحی اتاق مستر شیک تنوع می دهد. طراحی تخت خواب ساده ترین راه برای تاثیرگذاری در فضا است؛ با تغییر روتختی، بالش و روکش آن ها می توانید تخت خواب خود را به روز کنید. البته این فضا برای عکس های خصوصی و یادگاری های شخصی بهترین مکان است.
چند وسیله خاص اضافه کنید
اگر به قدر کافی فضا دارید، چند چیز دیگر برای شخصیت بخشیدن به فضا اضافه کنید. یک میز آرایش، نیمکت اتاق خواب، و صندلی های عثمانی و کوسن های خاص فضای شما را زیبا و منحصربه فرد می ‍کند. نیمکت پهن، صندلی راحتی، و مبل تخت خواب شو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار