این بردها برای من خاطره است

روزنامه مردم سالاری دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۲

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با انتقاد از نحوه برخورد فرهاد مجیدی در جریان بازی با استقلال گفت: بعد از شکست دادن سپاهان جوری سرمربی خود را بالا انداختند که انگار قهرمان آسیا شده اند.
به گزارش مهر، امیر قلعه نویی درباره شرایط لیگ برتر و جذابیت رقابت چند تیم برای قهرمانی در بالای جدول به رادیو تهران گفت: از هواداران سپاهان به خاطر باخت به استقلال معذرت می خواهم. ما در نیم فصل دوم آنطور که باید خوب نبوده ایم. از نظر نوع بازی و ایجاد موقعیت تیم خوبی هستیم. سپاهان دارد این دو کار را خوب انجام می دهد ولی در فوتبال اگر گل نزنی، گل می خوری.
وی افزود: در فوتبال عدالت وجود ندارد. چند هفته است عدالت در بازی های ما وجود ندارد. بد شانس هستیم و توپ هایمان گل نمی شود. از سوی دیگر کم شانس هستیم و روی کمترین موقعیت، گل می خوریم. مقصر این مسائل بنده هستم.
سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: حدود دو هفته است که یک روانشناس به تیم اضافه کرده ایم. سپاهان در فشار قهرمانی بود و شاید نتوانستیم این فشار را تحمل کنیم. هنوز چیزی تمام نشده است. پنج فینال در پیش داریم. هنوز امید داریم. خوشحالم لیگ ما این شرایط را پیدا کرده است. امیدوارم بازی ها با همین کیفیت جلو برود. به هر تیمی هم که قهرمان بشود تبریک می گوئیم.
قلعه نویی در خصوص تقابلش با استقلال و باخت در ثانیه های پایانی یادآور شد: معمولاً باخت تلخ است بخصوص این نوع باخت. به استقلالی های تبریک می گویم.
وی بدون نام بردن از فرهاد مجیدی از اتفاقاتی که بین او و مربی استقلال رخ داده بود گلایه کرد. قلعه نویی گفت: وقتی استقلال را در آزادی بردیم به اعضای این تیم خسته نباشید گفتم. اینجا هم باختیم به آنها تبریک ...