«علی غلامی» در برنامه «بدون توقف» که 24 شهریورماه از شبکه سه پخش شد، با اشاره به اینکه اصل پوشش، زن و مرد ندارد، عنوان کرد: قطعا گشت امنیت اخلاقی باید طبق قانون خودش با آقایان بدپوشش هم برخورد کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، «علی غلامی» در برنامه تلویزیونی «بدون توقف» تصریح کرد: مواجه ما با آنهایی که ظاهر، نگاه سیاسی یا عقیده فرهنگی متفاوتی با ما دارند خیلی تند است، ما خیلی کم صبر هستیم و غالبا در بحث ها تحلیل می کنیم تا گفت و گو. 
وی همچنین در خصوص حضور جهانگردان خارجی در ایران گفت: ما نسبت به غربی ها یا افراطی هستیم یا تفریطی، یک تصوری داریم که هر که از غرب آمده به دنیال این است که شهوترانی کند، اما به خدا اینطور نیست، آنها هم آدمیزاد هستند، کاش چند دانشجوی مدیریت گردشگری تیم تشکیل داده و هر کدام با هزار توریست گفت وگو کنند و بپرسند خانمی که آمدی ایران را ببینی از اینکه چیزی سرت بندازی ناراحتی؟ قطعا 97 درصد می گویند نه، اما جاده ها و هتل هایتان افتضاح بود.
این استاد حقوق در پاسخ به این سؤال که «چرا حکومت و گشت امنیت اخلاقی به پوشش مردان کاری ندارد» عنوان کرد: اصل پوشش، زن و مرد ندارد، ما نسبت به خانم ها و خانم ها نسبت به خودشان حق خودشان را ادا نکردند، ادبیات ما ادبیات مردانه شده در حالیکه اگر خانم ها وارد می شدند موضوع به این شکل پیش نمی رفت و ما باید از همان ابتدا صحبت می کردیم. 
عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) با اشاره به اینکه قطعا گشت امنیت اخلاقی باید طبق قانون خودش با آقایان بدپوشش هم برخورد کند، اظهار کرد: متأسفانه در ادبیاتی که ما داشتیم آن قدر در مورد حجاب آقایان صحبت نشده، خوب حالا سؤال می شود آیا حد پوشش مرد و زن خودش تبعیض نیست؟ تبعیض دو جور است ما یک تبعیض ناروا داریم یک تبعیض روا، تبعیض ناروا این است که شما خانمی حق نداری درس بخوانی، شما آقایی حق داری. این تبعیض نارواست، اما تبعیض ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار