هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مدیران و مسئولان باشگاه ما هم می توانند به راحتی در مورد سایر باشگاه ها حرف بزنند، اما ما احترام باقی باشگاه ها را نگه می داریم.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: روزها تند و تند می گذرند و همه در انتظار بازگشت به لیگ برتر هستیم تا بعد از حدود ۳ ماه، بالاخره چرخ فوتبال این مملکت به حرکت درآید و با شور و هیجان فوتبال به جنگ با ویروس کرونا ادامه بدهیم. روزهای سخت و عجیبی را پشت سر گذاشتیم و با شروع لیگ، شاید وضعیت متفاوت باشد. کمال کامیابی نیا، هافبک پرسپولیس با ما هم کلام شد و در مورد مسائل مختلفی با او گپ و گفتی داشتیم که می خوانید. کمال در این مصاحبه تلاش کرد جواب معترضان به پرسپولیس را بدهد و البته از علاقه خود به یک شغل هنری صحبت به میان آورد.
زمان زیادی تا شروع دوباره لیگ باقی نمانده است. امروز چه احساسی داری؟
خدا را شکر که احساس خوبی دارم و خوشحالم که مسئولان کمک می کنند تا لیگ ادامه پیدا کند. امیدوارم همه بازیکنان لیگ برتری، مسائل ایمنی و پیشگیری از ابتلا به کرونا را رعایت کنند و مراقب سلامتی شان باشند تا ان شاءالله این ۹، ۱۰ بازی را هم پشت سر بگذاریم و نشاط خوبی به جامعه وارد کنیم.
اما برخی می گویند آیا پرسپولیسی ها که اینقدر مشتاق برگزاری لیگ هستند، خودشان نگرانی بابت ابتلا به کرونا ندارند؟
به هر حال تضمینی نیست که بازیکنان دچار این بیماری شوند یا نشوند ولی ما این مسائل را رعایت می کنیم و باید همگی این احساس وظیفه را داشته باشیم تا کسی به کرونا مبتلا نشود. نباید این طور باشد که فقط هنگام تمرینات، مراقب خودمان باشیم و مسائل بهداشتی را رعایت کنیم، اما خارج از کمپ، رعایت نکنیم. من به شخصه فقط سر تمرین می روم که آنجا هم پروتکل ها رعایت می شود. البته نمی گویم اصلاً از خانه خارج نمی شوم، اما خیلی کم این اتفاق رخ می دهد و مسائل بهداشتی را مد نظر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری