سردار نقدی: آمریکای جنایتکار رو به پایان و احتضار است

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
سردار نقدی: آمریکای جنایتکار رو به پایان و احتضار است
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز کار استکبار تمام و رو به پایان است، کشورهای پادوی او باید بدانند که این کشور رو به نابودی است و ملت ایران راه روشن را در پیش گرفته است.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین ، سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امروز در یادواره شهید مدافع حرم علی منیعات، با اشاره به اینکه مدافعان حرم سند پیروزی انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: دشمن تمام ابزار، سلاح و امکانات خود را گرفت تا به ملت ما آسیب برساند، وقتی که در میدان ترور و جنگ تحمیلی سرافکنده شد، رو به جنگ فرهنگی آورد.
وی افزود: اما ملت ایران با حماسه و فداکاری فرزندان و عزیزان خود عزت و شرف و آزادی را به ایران اسلامی بخشیدند و دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ۲۷۵ رسانه به زبان فارسی برای هجوم فرهنگی به ملت ایران تجهیز شده است، ۴۰رادیو و رسانه به زبان عربی و فارسی استان خوزستان را در معرض خطر قرار داده است، اما ملت ما در نبرد با آنها عزت و عظمت خلق کرده است.
نقدی عنوان کرد: دشمن با آتش رسانه ای خود به دنبال آلوده کردن جوانان و غرق آنها در دنیا است، اما افرادی چون منیعات ها و مدافعان حرم در میدان نبرد عظمت اسلام و ایران را به رخ دشمن کشاندند و خود را به عنوان ...

[ مشاهده متن کامل سردار نقدی: آمریکای جنایتکار رو به پایان و احتضار است قدس آنلاین ]