تصویربرداری سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی در شهرک سینمایی غزالی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی که این شب ها از شبکه دو سیما در حال پخش است، به پایان رسید.
بخش عمده ای از این سریال در شهرک سینمایی غزالی و زندان قصر مقابل دوربین رفته بود و در شهرک سینمایی نیز به پایان رسید.
سریال بوم و بانو به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز، عاشقانه ای در هزار توی تاریخ است. قصه این سریال در دوره پهلوی اول روایت می شود و بزنگاهی است از تلاقی عشق، سیاست و مذهب.
در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد ...
بازیگران: مسعود رایگان، بهنام تشکر، مهدی احمدی، دیبا زاهدی، ساغر قناعت، مهدی میامی، رحیم نوروزی، امیر غفارمنش، ساناز سماواتی، بهراد خراری، شهروز ابراهیمی، شادی کرم رودی، شیوا خنیاگر، خیام وقار، سعید دشتی، افسانه ناصری، مهدی فقیه، علی میلانی، کاوه خدا شناس، محرم زینال زاده، مهوش افشارپناه، محمد رشنو، محمد امیری، محمدهادی قمیشی، سعید کیوانمهر، آزیتا لاچینی و با حضور آتیلا پسیانی.
دیگر عوامل این سریال عبارتند از مدیر فیلمبرداری: محمدناصری، مجری طرح: لوح زرین هنر، آهنگساز: پیمان یزدانیان، تدوین: مهدی حسنی وند و احسان شیبانی، صداگذاری و میکس: مهرشاد ملکوتی، مدیر برنامه ریزی: حجت ذیجودی، دستیار اول کارگردان: عادل سلطانی، منشی صحنه: داریوش اسقایی، طراح لباس: مجید لیلاجی، طراح صحنه: داریوش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار