مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص اسکان مشترک تیم های آلومینیوم و مس رفسنجان ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته گذشته و پیش از برگزاری دربی کرمان، موضوع اسکان گل گهر در شهر رفسنجان خبرساز شد چرا که بهترین هتل شهر در اختیار مس رفسنجان بود و هتل خوب دیگری در این شهر برای اقامت شاگردان قلعه نویی وجود نداشت. به همین خاطر اعضای مس رفسنجان راهی کرمان شدند تا هتل هیلان طبق قانون در اختیار تیم مهمان، برگزارکنندگان مسابقه، داوران و ناظران قرار بگیرد.
اما در هفته سوم، مس رفسنجان که میهمان آلومینیوم اراک است در هتلی مشترک با شاگردان رسول خطیبی اسکان پیدا کرده و این سوال مطرح شد که آیا برای این بازی به قانون بی توجهی شده است؟
سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در این مورد به خبرنگار ورزشی فارس گفت: شرایط پذیرش تیم ها در هر شهر منوط به امکانات موجود آن شهر است. در هفته گذشته با توجه به اینکه بهترین هتل رفسنجان ظرفیت پذیرش دو تیم، کادراجرای، داوران و ناظران را نداشت با مساعدت و همکاری باشگاه مس رفسنجان این اتفاق افتاد که هتل خوب شهر در اختیار تیم میهمان و مسئولان برگزاری مسابقه قرار گرفت و تیم میزبان به انتخاب خودش برای اقامت راهی شهر دیگری شد.
مهدی ادامه داد: اما برای دیدار آلومینیوم و مس، با توجه به بحث کرونا تنها هتل واجد شرایط اراک هتل امیرکبیر بود. این هتل بزرگ است و با توجه به اینکه به خاطر مساله قرنطینه مسافری نیست، در قالب شرایط استثنا و به شرط آنکه دو تیم در طبقات مجزا باشند و ساعت پذیرایی و غذاخوری آن ها متفاوت باشد، با نظارت مسئول برگزاری مسابقات اسکان مشترک آن ها مشکلی ندارد. در واقع چون شرایط مناسب نداشتیم اما فضای لازم در اختیار بود این تصمیم گرفته شد.
به گزارش فارس، دیدار دو تیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار