کوچک ترین تیم آسیا هستیم/ بازیکنانمان کم تجربه و جنگجو هستند

ایمنا پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما از لحاظ سنی کوچک ترین تیمی هستیم که در لیگ قهرمانان رقابت می کنیم. بازیکنان ما کم تجربه اند اما آنها جنگجو هستند.

به گزارش ایمنا ، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مصاحبه با سایت AFC درباره آمادگیشان برای بازی با الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: اکنون تمام تمرکز ما روی آمادگی بدنی و تمرینات است. می دانیم که برای بازی با الاتحاد باید در اوج آمادگی باشیم. ما بازی های دوستانه زیادی را برای آمادگی در این بازی تدارک دیدیم و ما شش اردوی کوچک در اصفهان داریم.
وی افزود: ما تیم های دیگر را به اصفهان دعوت کردیم تا با آنها بازی دوستانه انجام دهیم. ما یک اردوی تدارکاتی جنوب ایران نیز خواهیم داشت چون آب و هوای جنوب ایران شباهت زیادی به آب و هوای دبی و دوحه دارد.
سرمربی تیم اصفهانی ادامه داد: من تیم الاتحاد را خوب آنالیز کردم و تمام بازی های فصل گذشته این تیم را مشاهده کردم. ما در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم خوبی در اختیار داریم و اکثر بازیکنان فصل گذشته خود را در ترکیب نداریم. ما از لحاظ سنی کوچک ترین تیمی هستیم که در لیگ قهرمانان رقابت می کنیم. بازیکنان ما کم تجربه اند اما آنها جنگجو هستند. بدون شک این بازی آسانی نخواهد بود و الاتحاد فرصت به ما نخواهد داد.
به گزارش ایمنا ، ذوب آهن در روزهای پنجم و سیزدهم آگوست (۱۴ و ۲۲ مرداد) به مصاف الاتحاد عربستان می رود، دیدارهایی که سرمربی این تیم علیرضا منصوریان معتقد است مردانش برای شرکت در آن آماده خواهند بود.

سرخط اخبار