رونالدو تفاوت خود و مسی را در چه می داند؟

برنا نیوز سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳
کریستیانو رونالدو به شرح جزئیاتی درباره مهمترین تفاوت میان خودش و کاپیتان بارسلونا پرداخت.

به گزارش  گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا ؛ مقایسه میان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی همیشه یکی از داغ ترین بحث های دنیای فوتبال بوده است و با اینکه خیلی ها مقایسه آن ها را بیهوده می دانند، باز هم این موضوع جذابیت های خودش را داشته است به خصوص اگر این مقایسه توسط خودشان صورت بگیرد.
کریستیانو رونالدو در بخشی از یک مستند در شبکه DAZN درباره تفاوت های میان خودش و لیونل مسی می گوید: تفاوت میان من و مسی در این است که من برای چند باشگاه بازی کرده ام و با تیم های متفاوت قهرمان لیگ قهرمانان شده ام. من ۶ فصل متوالی بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا شدم. در دنیا بازیکنان زیادی نیستند که ۵ بار قهرمان لیگ قهرمانان شده باشند و به همین دلیل من احساس می کنم که می توانم خودم را با این تورنمنت تعریف کنم.
رونالدو افزود: مسی بازیکنی فوق العاده است، کسی که نه تنها به خاطر توپ طلاهایش به یاد سپرده می شود، بلکه به خاطر اینکه هر سال مانند پیشرفت کرده است. من هر روز صبح با فکر کردن به تمرینات از خواب بیدار می شوم، با این هدف که چیزی به داشته هایم بیفزایم نه اینکه فقط پول دربیاورم. خدا را شکر، من کمبود پول ندارم و به همین دلیل می خواهم برای خودم در تاریخ فوتبال جایگاهی بسازم.
مهاجم ۳۴ ساله یوونتوس، یک بار با منچستریونایتد در سال ۲۰۰۸ و ۴ بار با رئال مادرید در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ قهرمان لیگ قهرمانان شد. او پنج بار هم برنده توپ طلا و بازیکن سال فیفا شده است.
در حالی که رونالدو سابقه بازی در تیم های اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را دارد، لیونل مسی تمام دوران بازیگری اش را (در رده بزرگسالان) در بارسلونا سپری کرده ...

سرخط اخبار