افرادی که روش غیر مستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند نیز می توانند به محض پذیرش شرکت سرمایه گذاری آن استان در بورس و باز شدن نماد آنها، درخواست وکالت را به بانک بدهند.

به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس، حسین فهیمی، سخنگو آزاد سازی سهام عدالت در گفتگو با خبرگزاری مهر در پاسخ به این سوال که چه کسانی می توانند به بانک ها وکالت فروش سهام خود را بدهند، گفت: افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده اند می توانند از ششم خرداد به بانک ها سفارش دهند.
در روش غیر مستقیم امکان وکالت دادن تمام سهام فراهم می شود
وی ادامه داد: افرادی که روش غیر مستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کرده اند نیز می توانند به محض پذیرش شرکت سرمایه گذاری آن استان در بورس و باز شدن نماد آنها، درخواست وکالت را به بانک بدهند با این تفاوت که در روش غیر مستقیم محدودیت ۳۰ درصد وجود ندارد و افراد می توانند وکالت تمام سهام خود را به بانک ها بسپارند.
فهیمی افزود: برای اینکه بتوان سهام این شرکت ها را معامله کرد باید نماد آنها در بورس باز شود. هنوز کار پذیرش شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس تمام نشده و این شرکت ها هنوز بورسی نیستند، به محض اینکه نماد شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس باز شود، سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، بدون محدودیت درصد می توانند هم از طریق بانک و هم از طریق کارگزاری، سهام خود را بفروشند.
از دهم خرداد پذیرش شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس آغاز می شود
وی درباره زمان پذیرش شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس، گفت: به تدریج از دهم خرداد به بعد، استان به استان کار پذیرش شرکت های سرمایه گذاری استانی در بورس انجام می شود و امیدواریم پذیرش ها در کمتر از یک ماه انجام شود. این بخش در دست ما نیست بلکه خود شرکت ها باید کارهایی را انجام دهند و در بورس پذیرش بگیرند بنابراین زمانبندی آن در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری