خرید محصولات فرهنگی کانون ها در اشتغالزایی و رونق تولید فعالان مسجدی تاثیر دارد

شبستان پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری استان اردبیل، گفت: خرید محصولات فرهنگی کانون ها در اشتغالزایی و رونق تولید فعالان مسجدی تاثیر مستقیمی دارد و این خرید توسط ستاد استانی برای اهدا هدیه در جشنواره ها و تجلیل ها صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل ، «نادر سقا» امروز (26 اردیبهشت ماه) در بازدید معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون های مساجد استان اردبیل گفت: برنامه های اقتصاد مقاومتی از سال های قبل در کانون های مساجد اجرایی شده و امروز شاهد فعالیت های اقتصادی در جوار مساجد هستیم که از مهمترین توصیه مقام معظم رهبری در سال های اخیر است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری استان اردبیل، تصریح کرد: خرید محصولات فرهنگی کانون ها در اشتغالزایی و رونق تولید فعالان مسجدی تاثیر مستقیمی دارد و این خرید توسط ستاد استانی برای اهدا هدیه در جشنواره ها و تجلیل ها صورت می گیرد.
وی با تاکید بر اینکه در سال جاری 120 کانون فرهنگی هنری از لحاظ کیفی مورد ارزیابی و بازرسی قرار خواهند گرفت ، افزود: سیاست کلی ستاد هماهنگی از فعالیت های با قوت و دقت بیشتر است که بازرسی ها و ارزیابی ها نیز بر اساس این انجام می شود.
سقاء، عنوان کرد: از مهمترین فعالیت های پیشروی کانون های مساجد توجه به برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در ایام تابستان است که برنامه ریزی های ویژه در این خصوص انجام شد.
این مقام مسئول، ادامه داد: در سال جاری حمایت های ویژه از ۱۰ گروه نمایشی کانون های مساجد به همت معاونت اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل صورت خواهد گرفت و امیدواریم شاهد رشد استعدادهای مسجد در این زمینه باشیم.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری استان، اعلام کرد: الصاق پیوست فرهنگی و هنری به برنامه های قرآنی و دینی در ماه مبارک رمضان با هدف ایجاد ذوق و انگیزه برای حضور نوجوانان و جوانان نیز از دیگر برنامه های اجرایی ...