شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: با آغاز اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در استان از یکم آذرماه ۹۹ بازرسی و نظارت بر روند اجرای محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در بخش دولتی و غیر دولتی تشدید می شود.

عبدالرضا قاسم پور پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد تیم های بازرسی و نظارت در شیراز و سایر شهرستان های استان فارس را افزایش دادیم.
وی ادامه داد: دستگاه های نظارتی از جمله سازمان صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و دانشگاه های علوم پزشکی همکاری خوبی با ستاد مدیریت بیماری کرونا در بحث نظارت و بازرسی دارند و کمک می کنند تا طرح جامع محدودیت های کرونایی به طور کامل اجرایی شود.
مردم همکاری نکنند، محدودیت ها ادامه خواهد داشت
معاون استاندار فارس گفت: امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم شاهد تبدیل وضعیت شهرها از سطح هشدار به قرمز، قرمز به نارنجی و نارنجی به زرد و به همین شکل شرایط استان از نظر شیوع ویروس کرونا بهتر شود.
قاسم پور افزود: اگر مردم در اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی و مصوبات ستاد استانی و ملی مدیریت بیماری کرونا همکاری لازم را نداشته باشند و مدتها در وضعیت قرمز یا نارنجی بمانیم سختی ها و مشکلات پیش آمده متوجه خود آنان خواهد بود.
وی ادامه داد: اگر با همکاری مردم وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستانهای استان بهتر شود محدودیت ها نیز کمتر خواهد شد.
معاون استاندار فارس گفت: مردم در بحث مقابله با کرونا خود مراقبتی و رعایت پروتکل های بهداشتی را مد نظر داشته باشند.
پلمب ۶ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی متخلف در فارس
قاسم پور افزود:تا روز چهارشنبه در روند گشت های تیم های بازرسی و نظارت در سطح استان فارس ۶ هزار و ۵۰۰ واحد صنفی متخلف تعطیل و به بیش از ۱۲ واحد صنفی نیز اخطار داده شد.
وی ادامه داد: ضمانت اجرایی در بخش اداری از اخطار تا انفصال و در بخش غیراداری نیز پلمب واحدهای صنفی است.
جانشین استاندار فارس در ستاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار