زیرگذر استاد معین به زودی افتتاح می شود/ توسعه مسیر دوچرخه سواری در مناطقی که حجم خودرو ها کم است

اعتماد آنلاین چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹

اعتمادآنلاین| پیروز حناچی، شهردار تهران در بیست و ششمین جلسه شورای معاونین، مشاورین و شهرداران مناطق که در منطقه 14 برگزار شد، ضمن قدردانی از شهرداران پیشین مناطق 5، 16 و 17 گفت: انتظار این است که شهرداران فعالیت های خود را با قدرت ادامه دهند. وضعیت اقتصادی کشور در شرایط فعلی چندان مساعد نیست و شهرداری هم با وجود استقلال از دولت، از این شرایط تاثیر می پذیرد. البته با وجود اینکه این وضعیت نامناسب است، می تواند فرصتی برای رشد کشور باشد.
وی در ادامه با تاکید بر جلوگیری از تصرف پیاده رو ها توسط کارگاه های عمرانی عنوان کرد: پیاده رو حق مردم است و آن ها که ساخت و ساز می کنند باید مسیر عبور امن را برای عابران پیاده فراهم کنند؛ اگر اتفاقی برای شهروندی به دلیل نبود مسیر پیاده حادث شود، مسئولیت آن با ما است.
شهردار تهران با اعلام این خبر که از این پس، هر دو هفته افتتاح پروژه در تهران خواهیم داشت تا امید و نشاط به شهر بازگردد، گفت: در آینده در منطقه 1 پروژه مسیر دسترسی جدید به ولنجک و موزه «دکتر حبیبی» را افتتاح خواهیم کرد. در منطقه 2 نیز پروژه باغ «عبقری» را در دستور کار داریم. در منطقه 3 هم اقداماتی در محدود شیرخوارگاه آمنه برای ارائه خدمات اجتماعی صورت گرفته که افتتاح این پروژه هم باید در دستور کار قرار گیرد.
حناچی اضافه کرد: همچنین در منطقه 13 افتتاح موزه نیروی هوایی و موزه هشت سال دفاع مقدس در دست اقدام است. علاوه بر این، در این منطقه پروژه شهدای مشروطه را داریم که موانع پیش روی آن برداشته شده و باید هر چه زودتر فعال شود. در منطقه 12 پروژه ضلع شمالی ساختمان های دارایی و زیرگذر گلوبندک را در دست اجرا داریم که تقریباً اقدامات ...

سرخط اخبار