تسنیم نوشت: کمیسیون امنیت ملی مجلس در بیانیه ای از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی مراکز درمانی در جهاد علیه «ویروس کرونا» قدردانی کردند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی مجلس در بیانیه ای از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی در جهاد علیه «ویروس کرونا، قدردانی کردند.
متن بیانیه اعضای کمیسیون امنیت ملی به شرح ذیل است:
جناب آقای نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با سلام و تحیت
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از زحمات، تلاشها، ایثارگریها و فداکاریهای حضرت عالی و همکارانتان به ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی در جهاد علیه «ویروس کرونا» تقدیر و تشکر نموده و اعلام حمایت می کند، این تلاش و تعهد هرگز فراموش نخواهد شد.
نیروهای مسلح باید از همان روز ۲۵ اسفند کنترل شهرها را در دست می گرفتند
سید محمد جواد ابطحی در گفتگو با ایسنا در خصوص طرح «فاصله گذاری اجتماعی» برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: مسئولان باید خیلی زودتر چنین طرح هایی را اجرا می کردند. جالب است برخی می گویند موج دوم سفرهای نوروزی آغاز می شود، این سخنان چه معنی می دهد!؟ باید سفت و سخت از تردد خودروها و سفرهای مردم جلوگیری کرد. نیروهای مسلح باید از همان روز ۲۵ اسفند کنترل شهرها را در دست می گرفتند و با اعمال مقررات سختگیرانه مانع از هر گونه تردد غیر ضروری می شدند.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تمام دستگاه ها باید به اقشار مختلف مردم و به خصوص به افرادی که روز مزد هستند کمک معیشتی کنند. هند به درستی اعلام کرد که ۲۱ روزِ مستمر هیچ کس حق ندارد از خانه خود خارج شود و شهرها را قرنطینه کرد تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود. بنابراین شهرهای ایران هم باید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار